Prodigy у Харкові на День студента

Харківську молодь з Днем студента привітає колишній учасник легендарного гурту Prodigy - Лерой Торнхілл (Leeroy Thornhill).

17 листопада знаменитий ді-джей виступить у Палаці спорту. Веселити харківських студентів йому допомагатимуть п'ятеро місцевих ді-джеїв. Концерт розпочнеться о 20:00 і триватиме до 6 ранку, виступ Торнхілла розпочнеться опівночі та триватиме до половини другої.

По ком ударят новые штрафы?
Лерой Торнхілл приїде до Харкова, Фото: myspacecdn.com
Екс-учасник Prodigy відвідає Харків на запрошення міського управління у справах сім'ї, молоді та спорту. "Якщо вони хочуть танцювати, то нехай роблять це під музику найкращих ді-джеїв", - заявили в управлінні.

За словами організаторів, музикант попросив чималу суму за свій виступ, однак на вартості квитків це не сильно позначилося. Потрапити на концерт легендарного ді-джея можна буде за 50 або 100 грн, крім цього, близько тисячі щасливчиків - студентів харківських вузів - отримали безкоштовні перепустки на концерт.

Організаторам Торнхілл висунув масу вимог: від мінеральної води певного виду до номера-люкс у готелі.

Найсерйознішою вимогою, за словами організаторів, був приїзд менеджера ді-джея, якого також потрібно було вести рейсом бізнес-класу та поселяти у дорогому готельному номері.

"Для нас це виявилося надто дорого", - зізналися в компанії Promo-Studio, яка везе до Харкова Торнхілла. Тому вони вмовили музиканта залишити менеджера вдома і летіти в студентську столицю України одному.

Під час перебування Торнхілла в Харкові, його постійно будуть супроводжувати двоє охоронців. Автографів зірка роздавати не буде й відразу після виступу відправиться в номер відпочивати. Зранку його відвезуть в аеропорт, і він поїде додому - до Англії.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: