Проект "Танцюю для тебе" здійснив заповітну мрію свого переможця

Завдяки перемозі у шоу "Танцюю для тебе" – 6-річний повітряний акробат з Києва Давид Антонян – побував на виставі Цирку "Дю Солей" і побачив виступ своїх кумирів.

Перемога пари Ганни Безсонової та Олександра Лещенка у третьому сезоні "Танцюю для тебе" принесла їхньому підопічному - 6-річному повітряному акробатові Давиду Антоняну - чек на 200 тис. грн від спонсора першої премії ТМ "Batik" та комп'ютер і власну веб-сторінку від національного Інтернет-порталу "Ukr.net". А найголовніше - поїздку на виставу всесвітньовідомого цирку "Дю Солей", що було найбільшою мрією Давида.

Вистава цирку "Дю Солей", що пройшла в Москві 5 грудня, стала справжнім подарунком до дня народження Давида Антоняна. 2 грудня юному і дуже талановитому повітряному акробатові, майбутній знаменитості, виповнилося 7 років.

"Давид бачив виступи цього цирку тільки на відео, - розповідає тато Артур. - Адже сам цирк "Дю Солей" знаходиться в Канаді. Щоб безперешкодно поїхати до Москви, Давид старанно вчився, тому що він багато пропустив під час проекту "Танцюю для тебе". Довелося наздоганяти. Ця поїздка стала подарунком до дня народження сина і він дуже переживав, щоб не захворіти (минулого року Давид захворів саме на свій день народження і просидів його удома).

Поїздка до Москви дала Давида унікальну можливість на власні очі побачити роботу повітряних акробатів та їхню підготовку до виступу. Це був перший крок до здійснення заповітної мрії дитини. Попереду - поїздка до Канади, на тренувальну базу цирку "Дю Солей".

Читайте також:

Герої шоу "Танцюю для тебе-3" отримали призів на мільйон гривень

Підопічний Ганни Безсонової у “Танцюю для тебе” хоче літати

Могилевська і Яма вперше вийдуть на паркет “Танцюю для тебе”

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: