"Різанина" Поланскі залишається фаворитом критиків Венеціанського фестивалю

"Різанина" Поланскі залишається фаворитом критиків Венеціанського фестивалю

"Різанина" Романа Поланскі була показана в один з перших днів / Фото: AFP

"Різанина" - акторський бенефіс Кейт Вінслет, Джоді Фостер, Крістофа Вальца і Джона С. Рейллі.

Фаворитом критиків на Венеціанському фестивалі є "Різанина" Романа Поланскі, яка була показана в один з перших днів.

"Різанина" - акторський бенефіс Кейт Вінслет, Джоді Фостер, Крістофа Вальца і Джона С. Рейллі. Фільм знятий за п'єсою Ясміни Рези "Бог різанини", де дві благополучних подружніх пари зустрічаються, щоб обговорити бійку між дітьми, а цивілізована розмова швидко переростає в катастрофу.

На другому місці за балами опинилися відразу дві картини - психологічно-політичний трилер Джорджа Клуні "Березневі іди" (The Ides of March), який був фільмом відкриття, і "Сором" Стіва Макквіна з Майклом Фассбендером.

Тим часом у фестивальній програмі показали відразу два фільми про підлітків. Перший, конкурсний, називався Himizu ("Кріт"). Японський режисер Сіон Соно вирішив екранізувати відповідну мангу про хлопчика, покинутого батьками і почав мстити всім оточуючим, ще до землетрусу 11 березня, але після Фукусіми став переписувати сценарій.

Показово, що Himizu, де взаємини між персонажами складаються головним чином з обміну стусанами, - не єдиний в венеціанській програмі фільм про землетрусу в Японії: у конкурсі "Горизонтів" бере участь короткометражка Олексія Германа-молодшого "З Токіо", де четвірка рятувальників повертається після катастрофи додому.

Тим часом поза конкурсом продемонстрували "Щоденники метелика" (The Moth Diaries) автора "Американського психопата" і "Непристойна Бетті Пейдж" Мері Херрон (Mary Harron) - готичну історію про вампірів у дівочому пансіоні.

Читайте також:

Російська акторка Світлана Ходченкова здивувала Венеціанський кінофестиваль

На 68-му Венеціанському фестивалі вручили першу нагороду

Красуні 68-го Венеціанського кінофестивалю. День другий

Мадонна представила у Венеції свій новий фільм

Повʼязані теми:

Наступна публікація