Родина Тихонова запатентує бренд Штірліца

Сім'я актора В'ячеслава Тихонова планує запатентувати бренд Штірліца і заробляти на цьому гроші.

Родина відомого радянського актора В'ячеслава Тихонова планує запатентувати образ Штірліца з серіалу 17 миттєвостей весни.

Підставою до такого рішення стала реклама телесеріалу Ісаєв, що розповідає про молодість радянського розвідника, в якій використовуються кадри з Тихоновим зі стрічки 1973 року.

До актора ніхто не звертався стосовно використання його образу в проекті, що не має до нього жодного відношення, заявили його дружина і дочка.

Також обурення рідних Тихонова викликало існування в Росії двох ресторанів Штірліц, в оформленні яких використовуються портрети артиста в образі розвідника.

У разі реєстрації образу Штірліца як бренду актор буде отримувати дивіденди за використання свого зображення з метою отримання вигоди.

Незадоволеною рекламою Ісаєва залишилася і вдова композитора Мікаеля Таривердієва Віра. За її словами, керівництво телеканалу Россия, на якому транслюється серіал про молодість Штірліца, не запитувала дозволу на використання музики, яка звучала в 17 миттєвостях весни.

Віра Таривердієва зазначила, до творців серіалу Ісаєв, у якому також використані твори її чоловіка, у неї претензій немає, так як режисер проекту Сергій Урсуляк уклав з нею договір, а в титрах автором музики вказаний саме Таривердієв.

16-серійний телевізійний серіал Ісаєв розповідає про перші завдання розвідника Максима Ісаєва, який в майбутньому має стати штандартенфюрером СС Максом Отто фон Штірліцем. Стрічка заснована на кількох творах Юліана Семенова, її дія розгортається в 1920-х роках.

Читайте також:

У Санкт-Петербурзі помер прототип Штірліца

В’ячеславу Тихонову сьогодні 80 років

Комуністи Петербурга зажадали 1 млрд за моральний збиток від кольорового Штірліца

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: