Російський бомж зняв фільм і відправив на Каннський фестиваль

Російський бомж із міста Кемерово 62-річний Леонід Коновалов зняв "філософське" кіно про життя суспільства і відправив його на 62-й міжнародний кінофестиваль в Каннах.

Новоспечений режисер впевнений, що фільм стане сенсацією, тому що, на його думку, "люди не здогадуються про зворотній бік" сучасного життя.

За словами Коновалова, зняти фільм його підштовхнуло прагнення до творчості.

"Раніше я виставляв свої портрети на вулицях. Потім мені заборонили, вважаючи, що це огидно, і я став думати, що мені тепер робити, оскільки без цього я не можу. Так я вирішив зняти фільм", - розповів мешканець Кемеровських звалищ і смітників.

Він написав сценарій, домовився з одним з місцевих операторів. У зйомках, які тривали місяць на місцевих смітниках, а також в центрі міста, він сам виступав як актор.

Свій двогодинний фільм Коновалов назвав "Я + люди или Взгляд постороннего на человеческую цивилизацию". Автор стверджує, що в картині він показав свій погляд на життя.

"У фільмі дві сюжетні лінії - про цивілізацію в цілому і про те, як ця цивілізація зі мною бореться і як я в цій боротьбі перемагаю", - повідомив він, додавши, що у фільмі є еротичні сцени в зв'язку з тим, що за сценарієм йому потрібно було повністю роздягатися.

"Я роздягався сам і роздягав цивілізацію. І під одягом цивілізації відкривалося те, що нічого крім смерті там нема. У фільмі я показую, що цивілізація в кінцевому підсумку несе тільки загибель і смерть", - сказав Коновалов.

У своєму фільмі людина без певного місця проживання намагається донести те, що необхідно жити вільною людиною.

"Смітник - це найкраща з робіт. Тут немає начальників, ти живеш так, як хочеш. Багатьом цього не зрозуміти. Тільки коли станеш найбільш опущеним, найбільш зневаженим, ось тільки тоді приходить розуміння", - сказав автор фільму.

За його словами, 27-дисків зі своїм фільмом він відправив  зарубіжним телекомпаніям. Також він відправив фільм для участі у 62-му міжнародному кінофестивалі в Каннах, який пройде 13 травня.

У Кемерово Коновалов продає диски зі своїм фільмом по 10 тисяч рублів. Скільки вже продано копій, і чи вдалося взагалі продати хоч одну копію, режисер-початківець не став розповідати.

Раніше Коновалов був відомий в Кемерово невеликому колу людей тим, що брав участь в декількох фотозйомках як звичайний бездомний. Він також влаштовував на вулицях міста покази своїх картин.

Читайте також:

Абрамович посвяткував на півмільйона доларів

Анна Семенович відмовилась від 2 мільйонів за ніч кохання

Мадонна пожертвувала півмільйона постраждалим від землетрусу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: