"Руда дня" 2 грудня - Олена Ракецька

Яскрава полтавчанка стала «Рудою дня» другого зимового дня: за Олену Ракецьку проголосували 384 вболівальники змагання «Міс Руда 1+1» на рудому сайті ruda.1plus1.ua.


Олена Ракецька - руда 2 грудня
Руда переможниця Олена Ракецька
Рудокоса Олена працює бухгалтером у рідній Полтаві, разом із коханим чоловіком Ігорем виховує маленького сина Павла. Захоплюється рукоділлям – в’яже ексклюзивні речі для чоловіка і сина та вишиває картини хрестиком. Найбільше подобається малювати голкою по тканині неповторні теплі пейзажі і хижих, диких тварин. Адже є в них щось надприроднє – сила, енергія, міць. Серед усіх шитих картин Олени родичам і друзям найбільше подобається робота «Вовки», яка прикрашає оселю майстрині і зачаровує всіх реалістичністю зображених деталей.

У містику переможниця вірить: чорні коти, віщі сни, бабки із порожніми кошиками і всілякі забобони. Бувають моменти, коли зеленоока красуня відчуває і себе віщункою. Магнетизм рудої аури. От дива! Хоча чоловік переконаний – кохана руда у душі, а у всіх рудих є щось відьмацьке! Але є в Оленчиній натурі не лише цікавинки містичні, а й музичні! Наприклад, улюблена пісня гурту «Челсі», саундтрек до серіалу «Руда» - «Я не умру без твоей любви» - надихнула руду випробувати долю та надіслати фото на конкурс! Відтепер переможниця Олена переконана: все, що відбувається, завжди на краще.

Якщо у твоєму волоссі заблукали промені сонця, ти запальна, енергійна і вмієш посміхатися, бери участь у конкурсі «Міс Руда 1+1»!

Перемогти так легко! Зареєструйся на сайті ruda.1plus1.ua і завантаж своє руде фото! Стань «Рудою дня», виграй у «Рудій тижня» і здобудь титул найчарівнішої рудої красуні – «Міс Рудої 1+1».

Якщо ти не стала «Рудою дня», або не виграла у «Рудій тижня» – спробуй ще раз! Наступного дня надсилай своє інше руде фото і вигравай руді призи! Стильна парасоля, модний мобільний телефон і крутий ноутбук – чекають саме на тебе! Детальніше на сайті ruda.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: