"Руда дня" 1 грудня - Ольга Роговська

«Рудою дня» першого дня зими стала Ольга Роговська із Дніпропетровська. За переможницю проголосували 211 гостей сайту рудої краси.


Руда дня 1 грудня - Ольга Роговська
Руда переможниця Ольга Роговська
Рудокоса Ольга – мама з великої літери, адже виховує двох доньок і маленького сина. Якщо видається вільна хвилина, розробляє власний інтернет-проект для спілкування з друзями і однодумцями. За натурою авантюристка, любить пригоди і екстремальні подорожі до південних країн, де море, сонце і, звичайно, нескінченне спекотне літо. Улюблений колір рудої – звісно, рудий! Для неї це колір тепла і сонця. Після численних експериментів із кольором волосся зупинилася на рудому, адже саме із такими пасмами відчуває себе впевненою. А впевненість, як відомо, підштовхує до втілення нових сміливих ідей і проектів, тому Ольга переконана, що саме рудий колір волосся позитивно впливає на її життя і долю. У друзів і знайомих навіть сумнівів не виникає: яскравий – це точно для Ольги! Адже недарма її називають хитрою Лисицею, справжньою мисливицею за чоловічими серцями.

За порадою переможниці, усім руденьким у годину негоди, або коли йде дощ, а у серці заметіль, варто підійти до дзеркала і побачити там часточку сонця – і теплі промені обов’язково зігріють душу. Із рудим кольором волосся  все в житті обов’язково буде сонячним. І нехай доля, як у серіалі «Руда», іноді засмучує неприємними сюрпризами,  саме руді прикрашають світ сонцем у волоссі і дарують оточуючим тепло щирої душі.

Якщо ти руда і весела, в тебе добре почуття гумору і багато яскравих фотографій, бери участь у конкурсі! Перемогти так просто – зареєструйся на сайті ruda.1plus1.ua і завантаж своє руде фото. Стань «Рудою дня», виграй у «Рудій тижня» і здобудь титул найпалкішої фіналістки –  «Міс Рудої 1+1».

Якщо ти не перемогла сьогодні, спробуй ще раз! Надішли завтра своє інше руде фото! І тобі обв’язково  пощастить!

На переможниць чекають ексклюзивні руді призи – стильна парасоля, модний мобільний телефон і сучасний ноутбук! Подробиці на ruda.1plus1.ua.


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: