"Руда дня" 19 листопада - Аліса Тарасенко

За юну красуню проголосували 447 прихильників кольору мрійливих жоржин та ніжної рути.


Аліса Тарасенко: руденька красуня дня 19 листопада
Аліса Тарасенко: руденька красуня дня 19 листопада
Аліса навчається у 7 класі одеської гімназії, вивчає кілька іноземних мов – англійську та німецьку, незабаром планує навчитися розмовляти ще й французькою. Адже у майбутньому юна леді збирається стати перекладачем і мандрувати західними країнами світу.

Також руденька кралечка захоплюється латиноамериканськими танцями і не уявляє свого життя без друзів, яким, до речі, і завдячує своєю перемогою. Усіх рудих вважає кумедно хитрими та веселими, схожими на добрих казкових лисичок-пустунок. Хоча і відзначає, що руді – завжди тверді у поведінці та характері. Саме тому і обрала для себе цей сонячний колір енергії та міці! На радість друзям та батькам! І першою, хто помітив руді зміни в Алісиному характері, була мама Марина. За її словами, донечка стала живішою та яскравішою. Тепер наче маленький вогник палає у її душі та зігріває усіх пурпуровим теплом.

Якщо ти руденька, взяти участь у конкурсі дуже просто – зареєструйся на сайті ruda.1plus1.ua і надішли своє яскраве фото. Стань «Рудою дня», здобудь право бути «Рудою тижня», аби у фіналі боротися за титул «Міс руда 1+1».

Якщо тобі не пощастило стати фіналісткою дня – в тебе є унікальна нагода спробувати ще раз – і взяти участь у конкурсі наступного дня, але надіславши вже іншу свою фотографію.

На переможниць чекають ексклюзивні призи кольору помаранча та коштовних рубінів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: