"Руда дня" 24 листопада - Ксенія Назарчук

Наймагічнішою з усіх руденьких конкурсанток стала щира і привітна посмішка Ксенії Назарчук.

Вона причарувала 577 гостей сайту ruda.1plus1.ua. Адже саме стільки голосів здобула зеленоока усмішниця і перемогла у найрудішій дня.


"Руда дня" 24 листопада - Ксенія Назарчук
Ксенія Назарчук - руденька дня 24 листопада
Запальна кияночка Ксенія із медовим волоссям навчається на 4-ому курсі Київського національного університету технологій та дизайну, але у майбутньому мріє стати професійним фотографом. Таким, як Берт Штерн, Деніс О’Ріган чи Роджер Фентон, у роботах яких – одна яскрава мить... і цілий світ водночас. Понад двох років Ксенія займається професійним художнім фото. Знімає, знімає, знімає. Є роботи, що подобаються, особливо осінні, в яких багаття кольорів і полум’я фарб... Є такі, що нині складені в забутому архіві... Перші, пробні, але все одно пам’ятні. Головне для золотокосої художниці фотомиті – упіймати емоції! Схопити, зловити, вихопити єдину мить із хвилини, секунди, де найкраще можна відчути силу і неповторність людського життя... І зберегти у фотоспогадах.


Ще одне захоплення Ксюші – творчість Левка Дереша. Вона перечитала всі його строкаті твори, написані живою українською мовою. І ладна їх читати знов і знов. До нестями! Хоча й стверджує, що у містику не вірить, але руденька переконана, що всі діти сонця та натхнення – обрані небом і відзначені кольором тепла.


Якщо ти руденька, запальна і весела, а також щиро переконана, що рудий – це не колір волосся,  а сонячний стан душі... Бери  участь у конкурсі «Міс руда 1+1»!  Зареєструйся на сайті ruda.1plus1.ua просто зараз.


Надішли своє руде фото! Стань «Рудою дня», перемагай у «Рудій тижня» і здобудь титул найзапальнішої руденької спокусниці – «Міс рудої 1+1». І вигравай руді призи! Стильна парасоля, модний мобільний телефон і рудий ноутбук – чекають саме на тебе!


Якщо ти не стала фіналісткою дня або не виграла у «Рудій тижня» – в тебе є унікальна можливість спробувати ще раз – надсилай своє інше руде фото наступного дня і вигравай призи!  Заходь на сайт ruda.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: