«Руда дня» 25 листопада – Ірина Оленюк

Найпалкішою спокусницею дня була обрана довгокоса рудюня Ірина Оленюк.


25 листопада буковиночка причарувала 329 поціновувачів рудої краси, адже саме стільки голосів здобула для перемоги на рудому сайті ruda.1plus1.ua.

Ребенок упал с 9 этажа и выжил
Руденька красуня Ірина Оленюк
Ірина вчиться на економіста у рідних Чернівцях. За характером натура доволі романтична, як і її улюблена героїня Тася з «Рудої». Любить медові відтінки осінньої природи та епістолярні твори українських письменників, а також прогулянки вулицями свого стародавнього міста, де є одна дивовижна кав’ярня... Саме тут заварюють найсмачніший трав'яний чай і подають із запашним карпатським медом! За гарячою філіжанкою замріяна Іра завжди читає тут «Щоденники» прекрасної майстрині слова –  львів’янки Марії Матіос. У кожному рядочку відчуває щось близьке, рідне серцю... Тому дівчина майже ніколи із ними не розстається... Як і зі своїм власним щоденником, який пише з дитинства. І саме сьогодні в ньому з’явиться чудовий запис: «Я довела усім, що руденьким щастить»!

Якщо ти руденька, яскрава і кумедна, віриш у дива і любиш помаранчі... Бери участь у рудому конкурсі – зареєструйся на сайті ruda.1plus1.ua і надішли своє руде фото. Стань «Рудою дня», виграй у «Рудій тижня» і  борися у фіналі за зоряний титул «Міс Руда 1+1».

Якщо ти не стала фіналісткою дня – спробуй ще раз! Надсилай наступного дня своє інше руде фото!

На тебе чекають модні подарунки: руда парасоля, яскравий мобільний телефон і стильний ноутбук!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: