"Руда дня" 26 листопада - Надія Сем'янів

Руденькою україночкою дня 26 листопада була обрана Надія Сем'янів. За неї проголосували 957 прихильників яскравого фотозмагання «Руда дня» на сайті ruda.1plus1.ua.


Руда дня 26 листопада - Надія Сіменів
Руденька красуня-наречена Надія Сем'янів
Кучерява мрійниця Надійка – руденька з дитинства. Схожа на ніжне ранкове сонечко, на весільній фотографії переможниця нагадує принцесу із доброї казки. У рідному Івано-Франківську завжди про рудих говорили: кольором сонця їх особливо відзначила доля, щоб усміхатись і  дарувати радісні миті. Цей червоногарячий колір перемоги і здійснення мрій для дівчини завжди був чимось більшим, ніж просто природній колір волосся. Це наче часточка душі, мелодія серця, одна з кращих рис характеру, тонка захисна оболонка від усіх негараздів. Також рудий завжди дарує світло і зігріває теплом.

Зараз Надійка навчається в лінгвістичному університеті міста Чікаго (США). Мріє бути перекладачем і досконало вивчити кілька мов, адже скільки мов ти знаєш – стільки разів ти людина! Але головне для рудокосої дівчинки, плекати рідну мову – українську! Навчання красуня поєднує із роботою. Вигадує нові смаки для ласощів і строкаті цукерки на шоколадній фабриці. Та нещодавно її запросили працювати до популярної авіакомпанії. Неочікувано, але руденька вже звикла – життя часто готує їй несподіванки. Усім  конкурсанткам Надійка бажає щирого терпіння, адже завдяки йому здійснюються дива. Головне, дочекатися!

Якщо ти руденька, бери участь у конкурсі! Перемогти так просто – зареєструйся на сайті ruda.1plus1.ua і надішли своє веселе фото. Стань «Рудою дня», виграй у «Рудій тижня» і здобудь титул найпалкішої і найгарнішої фіналістки –  «Міс Рудої 1+1».

Якщо ти не виграла сьогодні, спробуй ще раз! Надішли завтра своє інше руде фото! І доля обов’язково тобі усміхнеться! Адже руденьким завжди щастить!

На переможниць чекають ексклюзивні призи кольору романтичних і веселих побачень – стильна парасоля, модний мобільний телефон і сучасний ноутбук! Подробиці на ruda.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: