"Руда дня" 27 листопада - Марина Шаройко!

За переможницю Марину Шаройко віддали 1637 яскравих голосів уболівальники змагання «Міс Руда 1+1»!

Рудокоса красуня стала «Рудою дня» 27 листопада, причарувавши гостей рудого сайту  ruda.1plus1.ua своїм природним сонячним кольором волосся і щирим поглядом, із добрістю та дівочою хитринкою.

11_shpion
Руденька переможниця - Марина Шаройко
Енергійна Маринка живе у Кривому Розі і навчається на економіста у місцевій філії Запорозького національного університету. Любить слухати запальні пісні Наталії Могилевської і романтичні балади Віталія Козловського, а також англомовні композиції Діми Білана. Понад усе руденька обожнює кіно. Кіно без меж. Кіно у деталях. Нове, українське, італійське і французьке, а також – класичне американське і безсмертне радянське. За жанром подобаються комедійні, пригодницькі та фантастичні  стрічки, але найбільше – історичні, тому й улюблений фільм її «300 спартанців». Про хоробрих і сильних чоловіків, таких, як її коханий Артем! Девіз життя рудюні – прагнути, щоб кожен день був насиченим і яскравим, не таким, як усі! На це надихнули її спогади червонокосої акторки Амалії Мордвінової, над якою у дитинстві завжди кепкували, що, мовляв, руденька й з ластовинням. Але якось на футбольному матчі вона озирнулася і подивилася довкола – всі однакові, чорно-білі, а руденьких – мало, саме тому вони особливі.! Не такі, як усі! Ці слова відомої рудої пані закарбувалися у пам’яті Маринки, і відтепер додають наснаги і запалу.

У містику переможниця вірить і просто переконана, що в душі кожної жінки живе щось відьмацьке, закладене природою! І хоча до славетних чаклунок Маринці ще далеко, але відчуває, що у неї досить розвинута інтуїція. Так, дівчина завжди знає, що буде відбуватися в її житті, тому й слухається свого серця. І всім радить, адже розум може помилитися, а серце – ніколи! За її словами, майбутнього чоловіка причарувала саме рудим від природи кольором волосся. І тепер в Артема дві руденьких коханих дівчинки – дружина Маринка і кицька Аліска.

Якщо ти руденька, запальна і весела, у твоєму волоссі заблукали промінчики сонечка, а ти щиро переконана, що руденьким – щастить... Бери участь у конкурсі «Міс Руда 1+1»!

Перемогти так легко! Зареєструйся на сайті ruda.1plus1.ua просто зараз. Надішли своє руде фото! Стань «Рудою дня», виграй у «Рудій тижня» і здобудь титул найчарівнішої руденької красуні – «Міс Рудої 1+1».

Якщо ти не стала «Рудою дня», або не виграла у «Рудій тижня» – спробуй ще раз! Надсилай своє інше руде фото наступного дня і вигравай руді призи!  Стильна парасоля, модний мобільний телефон і крутий ноутбук – чекають саме на тебе! Детальніше на сайті ruda.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: