«Руда дня» 8 грудня – Аліна Загайко

Руда фаворитка дня Аліна Загайко із Кременчуга для перемоги здобула 904 голоси вболівальників на ruda.1plus1.ua.


Мачу-Пикчу из шоколада
Руда красуня 8 грудня - Аліна Загайко
Синьоока переможниця виховує доньку Єву, якій нещодавно виповнилося 8 місяців. Разом із чоловіком Сергієм захоплюється мистецтвом фотозйомки. Вигадує неординарні образи, підбирає екстравагантний одяг, розробляє концепції макіяжу, обирає незвичайні місця для фотосесій... Дуже часто сама виконує роль моделі, а коханий Сергій – ідеального фотографа, в якого невдалих кадрів майже не буває. Мрія рудокосої Аліни – відкрити власну фотостудію у рідному місті, а також  презентувати свої роботи на світових фотофорумах. А показати є що! На думку друзів переможниці, які вже мають міні-колекції на згадку від фотографа Аліни, в неї природжений дар творити красу.

За характером рудокоса красуня – оптимістка, тому всім шанувальникам рудої краси бажає перемог і гарного настрою. І навіть якщо за вікном холод і зимова негода, хай кожного зігріває затишок і тепло родини. До речі, мамі Аліні хотілося б, щоб маленька Єва перейняла її руду яскравість, життєлюбність і сонячну посмішку. Ажде рудим завжди щастить!

Якщо ти руда і з добрим почуттям гумору... Вмієш посміхатися і віриш у долю. Бери участь у конкурсі «Міс Руда 1+1» і вигравай руді призи!

Заходь на сайт ruda.1plus1.ua і завантаж своє руде фото. Виграй у «Рудій дня», стань «Рудою тижня» і борися за головний титул – «Міс Руда 1+1»!

Якщо ти не стала фіналісткою дня або тижня – спробуй ще раз! І наступного дня завантаж на рудий сайт своє інше фото!

На пристрасних переможниць чекають руді подарунки: яскрава парасоля, стильний мобільний телефон і модний ноутбук! Подробиці на ruda.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: