"Руді" переможниці вікенду

«Міс Руда 1+1» у розпалі: обрали рудих красунь вікенду третього конкурсного тижня.

"Руда дня" 5 грудня Ольга Луценко
Руда красуня Ольга Луценко
«Рудою дня» 5 грудня стала Ольга Луценко із Хмельницького, яка здобула 71 голос вболівальників рудого конкурсу на сайті ruda.1plus1.ua.

Кароока Ольга  закінчила Дніпропетровську академію митної служби України і нині працює інспектором відділу статистики на Хмельницькій митниці. За словами її мами Олени Іллівни, донька відповідальна, цілеспрямована і наполеглива, а також добра і розумна. Любить класичну музику і романтичні фільми, захоплюється рукоділлям: в’яже подарунки за власним задумом для усієї родини – светри, шапки, рукавички, шалики тощо. Найбільше подарунків від майстрині отримує головний чоловік її життя – маленький синочок Вова, якому нещодавно виповнився рік.

Руда 6 грудня
Переможниця Яна Губар
На думку 110 гостей рудого сайту ruda.1plus1.ua  найяскравішою дівчиною 6 грудня стала Яна Губар із Луганська.

Філолог української мови, рудокоса красуня навчається в аспірантурі Луганського педагогічного університету імені Тараса Шевченка, захоплюється зарубіжною і українською літературами. Найбільше Яні до вподоби читати новели. Письменник, до творчості якого повертається знов і знов, щоразу відкриваючи для себе щось нове,  – Михайло Коцюбинський. До речі, його «Intermezzo» знає майже напам’ять. Переможниця вірить у долю і, як головна героїня її улюбленого твору «Джейн Ейр» Шарлотти Бронте, переконана, що доброта і небайдужість врятують світ! А перемогти, на думку Яни, може кожен – головне, щиро прагнути цього!

Руда 7
Чарівна Світлана Горбенко із синами
7 грудня «Рудою дня» обрали чарівну Світлану Горбенко з Дніпропетровська. За неї віддали свої голоси 169 вболівальників рудого конкурсу.

Руда переможниця працює у салоні краси майстром манікюру і з впевненістю стверджує, що усі руді – яскраві, сонячні, енергійні та життєрадісні, словом, запальні бестії! Як улюблена героїня Тася із серіалу «Руда», Світлана вірить, що справжнє кохання зможе подолати усі труднощі. Із рудокосою красунею згоден і коханий чоловік Олег, адже їхнє кохання теж витримало багато випробувань. Головне, боротися і не здаватися! Щасливе подружжя виховує двох чудових синів – 5-ти річного Ілюшу і 9-ти річного Олежика, які радіють, що їхня мама весела і яскрава, ще й призи виграє!

Якщо у твоєму волоссі заблукали промені сонця... Якщо у твоїй душі завжди тепло, а настрій рудого кольору… Бери участь у конкурсі «Міс Руда 1+1» і вигравай руді призи!

Перемогти так просто. Зареєструйся на сайті ruda.1plus1.ua і завантаж своє руде фото. Стань «Рудою дня», перемагай у «Рудій тижня» і здобудь головний титул – «Міс Руда 1+1».

Якщо ти не стала фіналісткою дня або не виграла у «Рудій тижня» – спробуй ще раз! Надішли своє інше руде фото наступного дня –  і тобі обов’язково пощастить!

Стильна парасоля, модний мобільний телефон і рудий ноутбук – чекають саме на тебе! Подробиці на ruda.1plus1.ua.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: