Руслана Лижичко стала зірковим тренером шоу "Голос країни" на 1+1

Руслана представлятиме музичний жанр фолк-рок, який є одним із найпопулярніших в Україні.

Народна артистка України, переможниця Євробачення-2004, популярна співачка – Руслана Лижичко буде зірковим тренером у проекті "Голос країни" на телеканалі "1+1".

Нагадаємо, за правилами шоу "Голос країни", після попереднього відбору голосів до команди приєднується 4 зіркових тренери – музиканти, які досягли найвищих результатів у певному музичному жанрі. Жанри обрано за рівнем їх популярності серед українців – це фолк-рок, рок, поп, та так звана поп-опера. Зіркові тренери проведуть наступний етап відбору учасників "Голосу країни" – сліпі прослуховування, де тренери сидітимуть спиною до сцени, щоб обирати саме вокал, а не зовнішність чи артистизм. Кожен тренер набирає свою команду та надалі допомагатиме її учасникам максимально реалізувати свої вокальні дані. 

За словами Руслани вона буде прагнути знайти унікальні вокальні дані. "Я з нетерпінням чекаю моменту, коли ми вже почнемо працювати. Мені дуже цікаво буде співпрацювати із учасниками, яких я наберу у свою команду, і я ставлю перед собою мету знайти унікальні голоси та допомогти їм, але ні в якому разі не змінювати їх".

Як уже повідомлялося, незабаром на телеканалі "1+1" відбудеться прем'єра шоу "Голос країни". Це – масштабний та професійний український телепроект. "Голос країни" - не традиційне талант-шоу, тут не буде кумедних номерів і смішних учасників. У цьому проекті важливі тільки вокальні дані, тому попередній кастинг проходить і серед професійних вокалістів. Зіркові тренери – професіонали найвищого рівня у своєму музичному жанрі - ставляться до учасників шоу як до колег, вокалістів не будуть змушувати змінюватися. Команди працюватимуть разом для відточування вокальних даних кожного. Музичним продюсером проекту буде Костянтин Меладзе, найуспішніший музичний продюсер СНД.

Кастинг шоу "Голос країни" триває. Для участі необхідно заповнити анкету на сайті.

Читайте також:

"Світське життя з Катериною Осадчою" - в гостях у Віталія Кличка в Альпах

У шоу "СуперНяня " на "1+1" буде дві головних героїні

Новий сезон "Міняю жінку" та "Без мандата і без гламура" розпочато!

Повʼязані теми:

Наступна публікація