Руслана Лижичко: "Я знаю, як боляче для співаків вибувати з шоу"

Руслана Лижичко: "Я знаю, як боляче для співаків вибувати з шоу"

Жоден з коучів не залишився байдужим до вибування з проекту Андрія Сухарєва. Цей інцидент та складність прийняття рішення тренерами прокоментувала Руслана, яка відчула на собі тягар відповідальності за чужі долі.

"Андрюша Сухарєв має унікальний голос. Це була наша помилка, помилка всіх тренерів - ставити в пари потенційно сильних виконавців. Але в нас не було вибору. Навіть, у мене були такі пари, які, я знаю теж, що поставила їх неправильно. Тому що я була вимушена вибирати з двох сильних – кого виганяти, а їх двох треба було залишати. Те ж саме відбулося і в Діани. Треба було розкидати цих артистів по іншим дуетам. І тоді б вони двоє залишилися в проекті. А оскільки їх двох поставили в дует, то однозначно так вийшло, що вибув один з найсильніших, найоригінальніших голосів цього проекту – Андрій."  - говорить Руслана

Також співачка зізналася, що розуміє почуття учасників проекту: " Я знаю, як це боляче для співаків. Воно все залишається за кадром, за лаштунками, але я продовжую спілкуватися з ними і знаю про це. У мене, наприклад, Уляна вибула, але я з нею спілкуюся, і я знаю, що людина вже довгий час перебуває у депресії. І це незважаючи на те, що ми постійно розмовляємо в скайпі, вона дала мені одразу всі координати. Ми підтримуємо одна одну. І оскільки доля нас звела, це вже прекрасно. Вона не програла, надалі можуть бути якісь спільні речі. Але тим не менш я чудово розумію, як люди це переживають. І взагалі цей проект викликав набагато більше емоцій, ніж всі очікували."

"Все це говорить про те, що такого проекту вже давно не чекали, що він настільки багато витягує з нас емоцій. Більше, ніж ми звикли. Бо ми ж звикли до всіляких шоу і ні на що вже практично не реагуємо. Вже в нас імунітет такий: що б не відбувалося, то все по барабану. А тут проект практично ніби близький до схеми відомих баттлів, до Євробачення, якихось інших конкурсів. Та все-таки є в ньому щось особливе. Тому це очевидно, що він викликає такі сильні емоції."

Детальніше про "Голос країни" можна дізнатися на офіційному сайті проекту.

Читайте також:

Руслана показала усім, що таке "WOW"

Наступна публікація