Сергій Бабкін виступить у Києві

3 червня в арт-клубі "44" всі шанувальники творчості Сергія Бабкіна зможуть знову почути улюбленого музиканта. Цього разу він привозить в столицю кардинально нову за жанром програму під назвою "група "K.P.S.S.".

0917
Сергій Бабкін виступить у Києві
Чому програма називається "K.p.s.s."? Дуже просто, це перші літери імен Коnstantin Salnikoff(ударні), Petr Czeluyko(бас гітара), Stanislav Kononov(соло гітара) i Sergey Babkin(ритм гітара і вокал).

Стиль музики гр. "K.P.S.S." швидше рор rock. Хоча там є і фанк, і блюз і гранж. А якщо дивитися глибше, то це швидше компіляція накопичених вражень, починаючи з юності і по сьогоднішній день, улюбленої музики такого стилю і всього, що змушує серце битися швидше.
На сьогоднішній день на рахунку Сергія Бабкіна шість сольних альбомів: "Ура", "Біс", "Син", "Мотор", "Амінь.ru" і "Взблатнулось". Сьомий на стадії готовності до запису.

Також існують 4 різних колективи-програми-спектаклі, з якими Сергій виступає. Це класична програма, що включає пісні з альбомів ("Ура", "Біс", "Мотор", "Син"), програма "Амінь.ru", спектакль "Взблатнулось" і нова "група K.p.s.s.".

З програмою-спектаклем "Взблатнулось" відвідувачі "44" могли ознайомитися в березні, тепер черга за неповторною "K.P.S.S.".

Читайте також:

Екс-учасник гурту 5nizza зіграв у фільмі

У Києві лідер гурту Limp Bizkit показав "fuck" українцям

Лідер Limp Bizkit: "Всі українці дуже красиві"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: