Сергій Швець: "У "ТСН.Варті" ми досліджуємо важливі проблеми"

Ведучий телепроекту "ТСН.Варта" Сергій Швець розповів про те, як потрапив на телебачення та про новий проект.

Ведучий телепрограми "ТСН.Варта", що на 1+1, Сергій Швець, за професією - літературознавець, але вже 14 років працює у журналістиці. Вже після першого курсу Сергій почав працювати на телебаченні. Встиг побувати ведучим рубрики у програмі "Бомба", ведучим теленовин, і навіть підіймав українців у ранковій програмі "Сніданок з 1+1". Отож, як він потрапив на телебачення Сергій розповів у ексклюзивному інтерв’ю "ТСН.ua".

Через те, що хобі Сергія – гра на більярді, ми запросили його на двобій.

"Пам’ятаю, в 95-му році, коли я ще навчався в "Могилянці" ініціативна група людей запускала проект - створення щоденних новин і щотижневих програм, - каже Сергій, розпочинаючи партію. - І для того, щоб робити цей проект їм потрібно було розширити штат. Тому, ця ініціативна група прийшла в "Могилянку" і влаштувала конкурс. В результаті із 60-ти кандидатів обрали дев’ять. Після місяця стажувань троє людей пішли, залишилось шестеро. Серед них і я. До речі, четверо з них і досі працюють в ЗМІ. А далі пішло-поїхало… У 95-96 роках я був першим редактор у Гії Гонгадзе на програмі "Вікна-плюс", згодом працював репортером в новинах "Вікна".

Сергій Швець
Розпочинаємо партію
- Як ти потрапив на "плюси"?

- Наприкінці 96-го року на "1+1" була молодіжна програма "Бомба", в якій я був ведучим рубрики "Тусовка". В ній я розповідав про різні співтовариства людей: художників, музикантів, байкерів тощо. А наступного року у програмі "Сніданок з 1+1" працював над рубрикою "Чашка чаю". Щоправда, далі наші шляхи із "1+1" на певний час розійшлись. В 99-му році на телеканалі СТБ я отримав перший досвід студійного ведення. Разом з Іванною Коберник ми були ведучими ранкових новин. Щоправда, вже в 2004-му році я знову повернувся на "плюси".

- А як потрапив у "Сніданок з 1+1"?

- Після того, як було прийнято рішення переформатувати програму "Сніданок", почали відбирати ведучих. Я прийшов на кастинг, і обрали мене. На "Сніданку" було весело. Підіймати людей зранку – це певна відповідальність. Думаю, ми з Ілоною Довгань не підвели народ.

Сергій Швець
За чашкою кави Сергій Швець розповів про новий проект та свої хобі
- Із розважального "Сніданку" ти перескочив на інформаційну програму "ТСН.Варта". Розкажи про цей проект.

- "ТСН.Варта" - це, до певної міри, традиційна інформаційна програма. Вона не є об’єктивною, це програма суб’єктивних поглядів наших журналістів на важливі проблеми. Наприклад, дитячий травматизм в дошкільних закладах, якість продуктів харчування, працевлаштування після амністії. "ТСН.Варта" - це щоденна програма, яка містить 2-3 дослідження різних проблем.

- Щодо хобі, чому саме більярд?

- В дитинстві я побачив в кіно, як грають на більярді і вже тоді зрозумів, що хочу спробувати себе в цій грі. У популярному на той час журналі "Ровесник" я читав про фільм "Цвет денег" з Полом Ньюменом, у якому тема "більярду" була досить широко охоплена. Це теж справило на мене враження. У вільний час люблю пограти на більярді з друзями. Насправді спробувати свої сили у грі мене підбурив мій друг Артем Шевченко. Збираємось, граємо, влаштовуємо міні-турніри. До речі, окрім більярду я ще полюбляю рибалку. Я родом з Черкас, де купа водоймищ, там рибалка дуже популярна. Тому я не пропускаю зайвої можливості порибалити.

Сергій Швець
За чашкою кави Сергій Швець розповів про новий проект та свої хобі
- Собі у дружини ти обрав людину, яка має відношення до журналістики (Марія - заступник головного редактора журналу Маx, - прим. Авт..). Як ви з нею познайомились?

- З Марією ми знайомі 10 років, а одружені чотири. Познайомились в 99-му році на фестивалі "Чорноморські ігри". І вона, і я приїхали туди робити репортажі. Наступного разу ми зустрілись у 2004 році і я зрозумів, що це - доля. Адже, ще коли я вперше її побачив, то відчув, що це моя споріднена душа, моя половинка. Правда, Маша тоді зустрічалась із хлопцем, і я не дозволив собі зруйнувати її стосунки. А от коли роман вичерпався, почав приділяти їй знаки уваги.

- А як зробив пропозицію одружитись?

- Маруся - романтик, тому запропонував руку і серце, коли ми гуляли на Володимирській гірці. Пам’ятаю, я зробив пропозицію, а наступного дня полетів у Киргизію, там якраз була революція в країні. Але Марія зрозуміла, вона мене у всьому підтримує, розуміє, допомагає. Я їй дуже вдячний за підтримку, і за подароване щастя, нашу донечку Марту.

Фото Ярослава Мінтуса, ТСН.ua

Читайте також:

"Українська Одрі Хепберн" Ілона Довгань підкорила Страсбург

Телеведуча Ілона Довгань: наша відповідь Одрі Хепберн

Горбунов і Цимбалюк у новому танцювальному шоу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: