Шуфрич, Добкін та російський звідник Лістерман разом зіграли в кіно

Народний депутат Нестор Шуфрич знявся в кіно. Разом з депутатом у кіно з'являться Михайло Добкін, Петро Лістерман та Дмитро Гордон.

Мер Харкова Михайло Добкін зіграв першого секретаря міськкому КП Харкова у фільмі "Дау". Разом з ним в епізодах фільму з'явилися народний депутат Нестор Шуфрич і бізнесмен Михайло Бродський.

Троє політиків у синіх галіфе і сірих френчах з стоячими комірцями вживались в ролі партійних діячів. Напарниками на майданчику стали Дмитро Гордон і російський звідник Петро Лістерман. У кожного - історична роль, але епізодична. Зйомки відбувалися на околиці Харкова, в залі НДІ Енергосталь.

Цілий день знімали московський арешт радянського фізика, лауреата Нобелівської премії Льва Ландау навесні 1938 року за антирадянську агітацію.

У сцені під кодовою назвою "Кабінет директора" режисер Ілля Хржановський посадив відомих людей за незвичайний овальний стіл і змусив імпровізувати. Під проводом Наркома важкої промисловості Шуфрича перший секретар харківського міськкому КПУ Добкін, секретар ЦК КПУ Бродський і комбриг Гордон вибивали зізнання у фізиків, в тому числі і колишнього харків'янина Льва Ландау. Прізвища політикам вирішили не змінювати. Політики, як колишні актори, без виснажливих репетицій і заучування ролей, грали блискуче.

Секретар міськкому Михайло Добкін зазначив, що досвіду в кіно у нього не було, але ця роль сподобалася, адже навколо - десятки професіоналів. Комбриг Дмитро Гордон спочатку повинен був грати співробітника НКВС, але режисер передумав і для натуральності взяв на цю роль людину з кримінальним минулим. Дві години на майданчику, два дубля, і жодної втоми, говорять політики-актори.

Водночас, мер Києва Леонід Черновецький, якому також відвели роль у фільмі, на зйомки не приїхав. За інформацією видання, він відмовився, тому що давно конфліктує з Михайлом Бродським.

На майданчику для сцени допиту з конструкторської дошки зробили величезний овальний стіл 30-х років, 25 незвичайних стільців, на яких незручно сидіти, але неможливо впасти, а ще спорудили сейф, обклеїли його наклейками з радянськими гаслами, як в той час.

Читайте також:

Як Руслана, Шуфрич та Порошенко фантастику дивились

На балу Вольнова "тіскала" Коляденка, а Лістерман шукав дівчат

На "Алеї слави" були Нестор Шуфрич та баба Параска

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: