Закінчився передостанній сліпий відбір шоу "Голос країни"

Дата публікації
Перегляди
5514
Поділитись:
WhatsApp
Viber

В третьому епізоді "Вибору наосліп" між зірковим тренерам розгорілася ще жорсткіша боротьба за кращі голоси.

Вчора, 5 червня, на каналі "1+1" пройшов третій епізод вокального шоу "Голос країни". Зіркові тренери Діана Арбєніна, Руслана Лижичко, Олександр Пономарьов та Стас П'єха у продовженні вокального шоу "Голос країни" обрали у свої команди 12 учасників.

Першим обраним став 28-річний Дмитро Іващенко. Пісня Елвіса Преслі у його виконанні змусила Руслану натиснути кнопку і обрати вокаліста.

Наступною на сцену вийшла 23-річна Ірина Пойзен. Її сильний голос змусив чоловіків Стаса П′єху та Олександра Пономарьова натиснути кнопку вибору. Переконання Стаса не спрацювали і Ірина обрала своїм зірковим тренером Олександра.

20-річна харків'янка Катя Черепанова-Яцюк стала вибором Діани Арбєніної. Зірковий тренер не очікувала, що така тендітна дівчина може володіти сильним академічним вокалом.

Олександра Чехутського вибрали одразу два зіркових тренери – Руслана та Стас П'єха. 48-річний співак виконав пісню гурту Скорпіонс краще за оригінал, що й відмітили коучі та аудиторія. Олександ обрав команду Руслани.

За 18-річну Вікторію Рихлюк з Вінниці боролися Олександр Пономарьов та Руслана. Стас П′єха, шкодував, що не натиснув кнопку. Дівчина обрала команду Руслани.

Тембр голосу 43-річного киянина Сергія Юрченко впізнав і вирішив долучити до своєї команди Олександр Пономарьов.

Голос 20-річного Олександра Оверченко з Дніпропетровська справив враження на зіркового тренера Руслану. Вона натиснула кнопку розчувши потенціал у манері виконання юнака.

26-річна Оксана Романюк з Івано-Франківська стала претендентом на перемогу у команді Стаса П′єхи.
Аліна Башкіна виконувала грузинську пісню і майже одночасно Олександр Пономарьов та Стас П′єха натиснули кнопку вибору. 18-річна донеччанка вагалася з вибором, але вирішила долучитися до команди Олександра.

Під час виступу Міли Нітіч, фіналістки "Нової хвилі 2009", її не впізнав жоден зірковий тренер. Але володарка сильного голосу, змусила всі крісла обернутися. Стас П′єха навіть розповів, що у нього на телефоні є відео, на якому Міла співає в караоке, яке він дивиться кожного дня. Учасниця не очікувала, що всі четверо зіркових тренерів обернуться, тому вибір був складним для неї. Міла вирішила доповнити команду Стаса.

Ще одним надбанням у команді Стаса П′єхи став 32-річний Арсен Мирзоян (Бабурка) . Руслана також натиснула кнопку вибору і відмітила, що хотіла б мати такий "роковий" вокал в своїй команді. Однак учасник обрав своїм тренером Стаса.

20-річна Ліка Бугайова змусила одночасно всі крісла повернутися та спровокувала відчайдушну боротьбу між зірковими тренерами за свій голос. Діана Арбєніна відразу зазначила, що дівчина має потрапити до її команди і не помилилася.

Справжній дисонанс в 3 епізоді "Вибору наосліп" викликав 21-річний учасник з Київщини Олексій Заяць. Хлопець володіє унікальним етнічним голосом. Проте жоден зірковий тренер під час його виступу не натиснув кнопку вибору. В подальшому четвірка визнала це своєю помилкою і взяла тайм-аут для проведення переговорів з креативним продюсером Іриною Іоновою. Але можливість повернення Олексія і, таким чином, зміни правил формату шоу, Ірина визнала неможливим.

Учасники, яких відібрали зіркові тренери на "Сліпому прослуховуванні", проходять до наступного етапу шоу "Голос країни". Тренери ділять свої команди на пари, з яких потім, у вокальних боях "Один на один" обирають кращого.
Після епізодів "Один на один", до зіркових тренерів приєднуються телеглядачі, які своїми голосами вирішують, хто має залишити шоу, а хто – потрапити до "Фіналу".

У "Фіналі" вокалісти будуть змагатися за можливість отримати головний приз "Голосу країни" - контракт на запис та випуск альбому в найбільшій рекординговій компанії світу - Universal Music Group.

Шоу "Голос країни" виходить на телеканалі "1+1" щонеділі, о 20:00

 

Читайте також:

Іван Ургант у програмі tkachenko.ua: я боюся набриднути

Кохання та битий посуд на проекті "Пекельна кухня"

"Голос країни": обрано уже 25 претендентів на перемогу

"Голос країни" стартував із часткою 26,7%

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5514
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація