"Скрябіну" стукне 20 років

Цього року готується реліз нового альбому Кузьми Скрябіна "Скрябін 20", приурочений до двадцятирічного ювілею гурту.

Кузьма Скрябін
Фото: hiblogger.net
"Скрябін" готується до ювілею. Цього року гурт відсвяткує своє двадцятиріччя і випустить ювілейний альбом. Це буде пісенно-музична історія розвитку гурту. За задумом музикантів до альбому увійде 11 відомих пісень, з кожною з яких пов'язана певна історія.

"Ми хочемо в новому альбомі показати те, чого змогла досягнути наша група за 20 років, - каже Кузьма. - Пісні, які увійдуть до альбому ретельно відбираються, адже по суті кожна – це продукт переживання якоїсь історії в житті".  

Поки що назви пісень, які увійду до ювілейного альбому, зберігаються в таємниці, але відомо лише кілька з них - "Пусти мене", "Якби я знав", "Дура-цензура".

Також хлопці відправляться в тур: 24 лютого виступлять в Одесі, 25-го в Миколаєві, 26-го в Дніпропетровську, 27-го лютого в Кривому Розі, 28-го в Запоріжжі, 1 березня в Кременчуці, 2-го в Харкові, 2-го в Донецьку та 4-го березня в Полтаві.

"За двадцять років наша група стала дійсно професійною. Ми ніколи не зупиняємось і постійно розвиваємося. Інакше не можна" - сказав Кузьма.

Читайте також:
Кузьма з "Пающімі трусами" зробили "Тазік олів'є"
Заборонили кліп гурту "Скрябін". Кузьма сміється
Підопічні Кузьми готові зняти останні труси

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: