Сьогодні на 1+1 прем'єра шоу "Одружений за власним бажанням"

Сьогодні на 1+1 прем'єра шоу "Одружений за власним бажанням"

Нове реаліті-шоу на "1+1" - українська адаптація формату голландського Put a ring on it (компанія Talpa). 

Працює над проектом команда Олександри Лозинської, а в якості ведучої виступила відома телеперсона Оксана Гутцайт.

У шоу беруть участь жінки, що довгий час живуть в цивільному шлюбі зі своїм чоловіком і безуспішно очікують від нього пропозиції руки і серця. Оскільки для багатьох чоловіків це не таке вже й просте завдання, героїням доведеться взяти ініціативу в свої руки і створити таку ситуацію, яка підштовхне обранця до рішучого кроку. Оксана Гутцайт і знімальна група проекту "Одружений за власним бажанням" допомагають героїням втілити мрії в реальність.

- Ще до початку кастингу, коли ми намагалися знайти історії для пілотного випуску зі свого кола знайомих, з 10 чоловік, які вже давно знаходяться в цивільному шлюбі і з дітьми, 9 відразу сказали категоричне "ні", - розповідає продюсер проекту Олександра Лозинська. - Саме стандартне формулювання відмови - "це що я на всю країну буду просити щоб, мене заміж взяли?" А другий варіант: "А якщо він скаже "ні"? Хай вже краще буде так, як є, чим він скаже "ні".

Два дні героїні разом з Оксаною Гутцайт виробляють стратегію своєї поведінки і думають над тим, що зробити, щоб довести обранцеві, що вона - та єдина і унікальна, що гідна стати його дружиною. У голландському варіанті цей процес сформульований так: "якщо ти щось хочеш від свого чоловіка, ти повинна його до цього підштовхнути". У фіналі програми жінка так обставляє ситуацію, щоб у чоловіка був тільки один правильний вибір - "виходь за мене заміж". У кожній програмі глядачі побачать дві подібні історії. Щоб не порушувати чистоту експерименту, героїня до останнього моменту не говорить своєму чоловікові, що вона бере участь у проекті "Одружений за власним бажанням".

- Наші героїні просто молодці! - Захоплюється українками Оксана Гутцайт. - Вони не бояться зробити перший крок, не бояться почути у відповідь "ні" ... Шоу "Одружений за власним бажанням" розкриє глядачам наших жінок з зовсім іншого боку і зламає деякі стереотипи. Хто вирішив, що домогосподарки - це м'які кішечки, а бізнес-леді не потрібна сім'я? Жінки всіх рівнів хочуть бути коханими і бути поруч з коханою людиною.

Дивіться шоу "Одружений за власним бажанням" щочетверга на 1+1 в 20.00

Читайте також:

"Джеймс Бонд" таємно одружився

Телеканал "1+1" запускає реаліті-шоу "Одружений за власним бажанням"

Син еміра Бахрейну одружиться з дочкою короля Саудівської Аравії

Наступна публікація