Світлана Лобода виступить у півфіналі "Євробачення"

Другий півфінал "Євробачення-2009", на якому стануть відомі останні 10 фіналістів конкурсу, відбудеться в СК Олімпійський у четвер, 14 травня.

Свої номери 14 травня у другому півфіналі представлять учасники з 19 країн.

Відкриють концерт представники Хорватії і далі по порядку виступлять артисти з Ірландії, Латвії, Сербії, Польщі, Норвегії, Кіпру, Словаччини, Данії, Словенії, Угорщини, Азербайджану, Греції, Литви, Молдови, Албанії, України, Естонії та Нідерландів.

Крім виступів самих конкурсантів, оголошувати яких будуть ведучі Наталя Водянова та Андрій Малахов, організатори Євробачення-2009 підготували для другого півфіналу шоу, в основу якого лягли жартівлива інтерпретація стереотипів про Росію серед представників країн Європи.

За новими правилами голосування на Євробаченні, введеними в цьому році, останню десятку фіналістів з 19 конкурсантів другого півфіналу виберуть глядачі і члени професійного журі на чолі з російським співаком та продюсером Філіпом Кіркоровим.

Шляхом sms-повідомлень і дзвінків глядачі визначать дев'ять фіналістів, а журі обере десятого претендента на перемогу на Євробаченні-2009.

Всього в конкурсі беруть участь 42 країни і після завершення другого півфіналу стануть відомі всі 25 фіналістів Євробачення-2009, серед яких Росія і країни Великої четвірки - Англія, Франція, Німеччина та Іспанія, автоматично допущені до участі у вирішальному концерті конкурсу.

Перший півфінал відбувся в ніч з вівторка на середу. За його підсумками до фіналу Євробачення - 2009 вийшли представники Туреччини, Швеції, Ізраїлю, Португалії, Мальти, Німеччини, Фінляндії, Боснії та Герцеговини, Румунії, Вірменії та Ісландії.

Світлана Лобода виступить під номером 17.

Читайте також:

 Світлана Лобода у Москві цілувалась із Кіркоровим

Світлана Лобода провела першу репетицію у Москві

Організатори "Євробачення" не дозволили Лободі виступати з "пекельною машиною"

Представник Норвегії зізнався, що його надихає Лобода

Світлана Лобода полетіла в Москву із пораненою рукою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: