Сотий сочинський концерт Кіркорова увійде до Книги рекордів Гіннеса

Філіп Кіркоров потрапить до Книги рекордів Гіннеса. 22 вересня у Сочі відбудеться його 100-й концерт, який занесуть у знамениту книгу.

Ювілейний, 100-й, концерт Філіпа Кіркорова в Сочі увійде до Книги рекордів Гіннеса. Виступ короля російської поп-музики, вже шостий у нинішньому концертному сезоні, відбувся в понеділок, 14 вересня, у сочинському залі "Фестивальний".

Унікальність гастрольних турів Філіпа Кіркорова на чорноморському курорті не тільки в тому, що практично кожен концерт збирає аншлаги. Співак став єдиним, хто за 20 років виступів на головному концертному майданчику Сочі досяг рекордної й символічної позначки 100.

Вперше на сцену "Фестивального" Кіркоров вийшов 22 вересня 1989 року і впродовж подальших двох десятиліть залишався її королем. "Я вважаю, що мені випало щастя мати можливість щороку по кілька разів приїжджати саме в це місто і відчувати на собі любов всієї країни", - зізнався артист.

Для короля російської естради, "людини-свята", за його власним зізнанням, виступи перед публікою в Сочі - індикатор народної любові, "яка не гасне і в кризовий час, коли людям не до концертів".

"Зал "Фестивальний" - це екзаменаційний майданчик для всіх артистів, його люблять і дуже бояться. По суті, це показник рівня популярності, певний хіт-парад того, хто сьогодні затребуваний в країні як артист", - вважає Кіркоров.

Читайте також:

Кіркоров напав на журналістку і потрощив камеру

Кіркоров присвятив Аллі Пугачовій пісню

Кіркоров відбив у Баскова наречену

Кіркоров зіграє у мюзиклі "Красуня і Чудовисько"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: