Співачка Gallina відвідала кілька дитячих будинків

Напередодні Міжнародного дня захисту дітей депутат Київської обласної ради і відома співачка Галина Горбаль відвідала декілька будинків-інтернатів і зустрілася з їхніми керівниками.

Співачка Gallina відвідала декілька будинки-інтернатів і зустрілася з їхніми керівниками.

"У такі дні як 1 червня з'являється додаткова можливість донести до широкої громадськості несправедливі страждання дітей, позбавлених батьківської опіки", - вважає Gallina. - Сьогодні, більшість будинків-інтернатів не отримують гідної матеріальної підтримки від держави. Цього року скоротили мізерний розмір бюджетних коштів на їхній вміст. У будинках-інтернатах не можуть провести ремонтні роботи, побудувати спортивні майданчики, відправити дітей на оздоровлення. Їм не вистачає елементарних предметів господарського призначення. У цьому проявляється байдужість нашої держави до потреб дітей-сиріт".

31 травня, Gallina провела благодійну акцію, в рамках якої відвідала чотири обласні установи: Бучанськую спеціалізовану загальноосвітню школу-інтернат 1-3 ступеня, Васильківську спеціалізовану школу-інтернат 1-2 ступеня, Васильківське спеціалізовану школу-інтернат 1-2 ступеня, Васильківське ПТУ і Володарськую загальноосвітню санаторну школу-інтернат.

Gallina передала дітям спортивні подарунки для ведення активного способу життя і квитки на благодійний концерт. Вона спілкувалась з дітьми, грала разом з ними в спортивні ігри і раділа їхнім щирим посмішкам.

 

Читайте також:

Галліна відзначила день народження доньки

Вампірська сага "Сутінки" - кращий фільм року

Віталій Козловський влаштував екскурсію для Міки Ньютон

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: