"Секс у великому місті" поставлять у театрі

"Водоспади Седар-сіті" - саме так називатиметься театральна постановка від сценаристів "Секс у великому місті".

Сценаристи популярного телесеріалу "Секс у великому місті" створять театральний серіал під назвою "Водоспади Седар-сіті".

Театральний серіал, над яким працюють сценаристи Ліз Туччілло (Liz Tuccillo), Сінді Чупак (Cindy Chupack), Елайза Зуріцкі (Elisa Zuritsky) і Джулі Роттенберг (Julie Rottenberg), буде складатися з восьми частин.

Дія "Водоспаду Седар-сіті" відбувається у провінційному американському містечку, де кілька сімейств, що живуть по сусідству, сваряться, миряться, змагаються, спокушають одна в одної чоловіків і виховують дітей.

Епізоди складають за кілька днів і показують по вівторках у невеликих нью-йоркських театрах. Перед виставами актори ледь встигають кілька разів порепетирувати. Однак репліки, за їх словами, настільки дотепні і захопливі, що всі 20 учасників вистави працюють абсолютно безкоштовно, виключно заради задоволення.

Секс у великому місті
Сценаристи "Сексу у великому місті" поставлять театральний серіал
Як розповіла сценарист Сінді Чупак, яка заробила на "Сексі у великому місті" одну "Еммі" і три "Золотих глобуси", вона та її колеги не "просто довіряємо інстинктам один одного у всьому, від професії до особистого життя", а й є близькими друзями.

"А від ідеї робити щось нове - наприклад, писати для театру - з близькими і коханими людьми дуже важко відмовитися", - зазначила Чупак.

"Я скучила за відчуттям безпосереднього зв'язку з акторами і матеріалом, за тим, як усі разом працюють і вигадують ходи виключно заради задоволення. Інших причин взятися за це не було. Це незручно, втомлює і страшно, але в цьому є драйв і симпатія", - додає Ліз Туччілло.

"Секс у великому місті" (1998-2004) став одним з найуспішніших серіалів в історії американського кабельного телебачення і породив безліч наслідувань. Він заробив шість премій "Еммі", вісім "Золотих глобусів", а також 36 інших нагород.

У 2008 році відбулася прем'єра повнометражного художнього фільму "Секс у великому місті". Стрічка зібрала в світовому прокаті понад 400 млн доларів при бюджеті в 65 млн. В український прокат "Секс у великому місті" ("Секс і місто") вийшов 19 червня.

Читайте також:

Героїні фільму "Секс у великому місті" повернулись у 80-ті роки

Коханий Кері Бредшоу з серіалу "Секс і місто" одружується

Сара Джесіка Паркер пройшлась по Манхеттену у золотистих туфлях

Сара Джесіка Паркер забрала дітей і пішла від чоловіка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: