Лобода отримала нагороду за вагомий внесок у мистецтво

Світлану Лободу нагородили дипломом за ваговитий внесок у вітчизняне музичне мистецтво.

7 липня в Національній академії наук України відбулася церемонія нагородження Міжнародного академічного рейтингу "Золота Фортуна", лауреатом якого стала популярна українська артистка, учасниця "Євробачення-2009" Світлана Лобода в номінації "За вагомий внесок у розвиток вітчизняного музичного мистецтва".

"Для мене велика честь отримати цю нагороду, - зізналась Світлана. - Хочу висловити свою вдячність всім тим, хто підтримує, любить і йде зі мною творчим шляхом".

Вручав нагороду Світлані видатний вчений Борис Патон. Міжнародний рейтинг "Золота Фортуна" - це один з перших рейтингів, який поставив перед собою мету охопити життя країни у всіх галузях.

Він існує в Україні з 1993 року. Його засновники — Національна академія наук і Кабінет міністрів України. У президію рейтингу входять керівники національних академій наук з 24 країн світу. Урочисті церемонії "Золотої фортуни" проходять не лише в Україні але й інших країнах світу. Свого часу лауреатами даної нагороди ставали Таїсія Повалій, Іосиф Кобзон, Борис Патон, Микола Амосов, Папа Римський Іоан Павло ІІ, зірки світової опери Лучано Паваротті, Монсерат Кабальє, Патрисія Каас.

Читайте також:

Світлана Лобода у Москві цілувалась із Кіркоровим

Норвежець переміг у "Євробаченні", а Лобода не увійшла навіть в десятку

Світлана Лобода у Швеції загубила мікрофон

Лобода зіграла на барабанах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: