Світлана Лобода представить Україну на "Євробаченні-2009"

В Україні завершився фінальний відбір на "Євробачення-2009".

8 березня у Києві выдбувся фінал відбіркового туру  "Євробачення-2009", яке цього року відбудеться в Москві.
За право представляти Україну на євроконкурсі змагались :LENARA з піснею Flash, гурт "Горячий шоколад" з піснею Kiss, Брянцева Тетяна з композицією Sweet and sugar baby, Денис Барканов з піснею You are my love and pain, гурт Zакльопки з піснею Time is up, Наталія Волкова з піснею Gush, 4 Kings з композицією Tearin’ up my heart, ANA з піснею You’re like a paradise, Світлана Лобода з піснею Be my Valentine, GODO з піснею Olvidamos, Олександр Панайотов з піснею Superhero, Іра Пойзен - You freed me, Kishe з піснею Midnight, Tori Joy з піснею Smile.

Гурт "ВВ" ще до півфіналу зняв свою кандидатуру із конкурсу. А потім з'явилась інформація, ніби Скрипка вів переговори, щодо того, аби гурт "ВВ" без конкурсу представляв Україну на "Євробаченні-2009". Гурт Nikita відмовився від участі у фіналі відбору.  

Анастасія Приходько, яка за рішенням журі, не пройшла до фіналу відбору в Україні, 7 березня перемогла у Росії. І тепер українка представлятиме Росію на "Євробаченні-2009" з піснею "Мамо".

А в українському відборі перемогла Світлана Лобода, з піснею Be my Valentine. 16 травня співачка боротиметься за перемогу у "Євробаченні-2009".

Читайте також:

Продюсер Валерії вимагає анулювати перемогу Приходько у фіналі відбору

Киянка Приходько представить Росію на "Євробаченні-2009"

Фінал українського відбору "Євробачення" відбудеться попри заборону суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: