Світлана Лобода у фіналі "Євробачення" виступить під номером 21

Переможці другого півфіналу "Євробачення - 2009" визначили порядок виступів у фіналі конкурсу шляхом жеребкування у ніч з четверга на п'ятницю.

14 травня відбувся другий півфінал конкурсу "Євробачення". І вже відомі порядкові номери виступів других фіналістів. Адже, кожен із десяти артистів, які вийшли у фінал одразу після завершення другого півфінального концерту витягнув матрьошку зі спеціально підготовленої організаторами вази з доленосними номерами виступу.

Перший номер дістався співакові Саше Сону з Литви (Love), який відкриє фінальний концерт Євробачення у СК Олімпійський 16 травня.

Одні з головних фаворитів конкурсу, норвезький співак Олександр Рибак (пісня Fairytale) і грецький артист Сакіс Рувас (This Is Our Night), виступлять під номерами 20 та 8 відповідно. Світлана Лобода з України (Be my Valentine або Anti-crisis girl) вийде на сцену Олімпійського 21-ю.

Хорватський дует Ігоря Цукров і Андреа (Lijepa Tena) виступить під номером 5, датський співак Нільс Брінк (Believe Again) представить свій номер 16-м, співаки Айсель Теймурзаде і Араш із Азербайджану (Always) виступлять 11-ми, молдавській співачці Неллі Чобану (Hora din Moldova) дістався 13-й номер, представниця Албанії Кейсі Тола (Carry me in your dreams) виступить 19-ю, а естонська група Urban Symphony (Randajad) - 15-ю.

Всього у другому півфіналі взяли участь 19 конкурсантів, з яких в результаті голосування глядачів і професійного журі в ніч з четверга на п'ятницю в фінал пройшли вищезазначені десять виконавців.

Читайте також:

Світлана Лобода пройшла у фінал Євробачення

Визначені перші десять фіналістів "Євробачення - 2009"

Світлана Лобода у Москві цілувалась із Кіркоровим

Українські зірки влаштували вечірку на "Євробаченні - 2009"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: