"Світське життя з Катериною Осадчою" - в гостях у Віталія Кличка в Альпах

Ексклюзивне інтерв'ю з Віталієм Кличко напередодні його бою.

Для ексклюзивного інтерв'ю з Віталієм Кличко напередодні його бою з кубинцем Одлан’єр Соліс програма "Світське життя" вирушила до Австрійських Альп, у п'ятизіркове гірське шале, де розташована тренувальна база братів Кличків.

атя Осадча застала Віталія за вечірнім тренуванням - зараз боксер займається щодня по 5 годин, не залишаючи своєї бази. Тренування Віталія в залі проходять відкрито - глядачем може стати кожен  бажаючий, і за спарингом українського боксера щодня спостерігають австрійці і туристи провінції Тіроль

Провідала Віталія на рингу й Катя Осадча. Телеведуча приміряла боксерські рукавички і шолом Віталія, пострибала з ним на скакалці, вивчила кілька танцювальних рухів, завдяки яким Віталій відпрацьовує координацію руху на рингу.

Після тренування Віталій запросив знімальну групу "Світського життя" до себе в шале на вечерю. Катя Осадча познайомилася з відомим шеф-кухарем братів Кличко, розпитавши його про особливості дієти Віталія напередодні бою. Довелось ведучій  зкуштувати і чемпіонську вечерю - смажене на грилі філе міньйон з овочами.

Віталій провів для Каті Осадчої екскурсію будинком - дерев'яний зруб, зручні кімнати, камін у вітальні, ось, правда, гвинтові сходи гірського шале здалися Каті тіснуватими для боксера-велетня.

"Віталій виявився дуже гостинним господарем, - каже Катя Осадча. - Він був дуже привітним, хвилювався, чи сподобалась нашій знімальній групі вечеря, власноруч заварив мені чай, і головне - нарешті, відповів на всі без винятку запитання про особисте життя і дітей".

Рубрика "Зірка в інтер'єрі" про Віталія Кличка в Альпах вийде у програмі "Світське життя" у неділю, 27 лютого, о 22:35.

Читайте також:

Новий сезон "Міняю жінку" та "Без мандата і без гламура" розпочато!

На захист героїні шоу "Міняю жінку" став голова Львівської ОДА

Епізод "Міняю жінку-3" про канадський обмін отримав частку 26,3% (вся Україна 18-54)


 

Повʼязані теми:

Наступна публікація