"Танцюю для тебе" здійснює мрію (відео)

Мрія, яка здійснюється завдяки проекту 1+1 "Танцюю для тебе" - дім казки для онкохворих дітей, має з'явитись до 8 березня наступного року.

Цю мрію вибороли в проекті "Танцюю для тебе" Марат Нудель і Катерина Кузнєцова. Будівельники, які впроваджуватимуть мрію у життя - створення центру реабілітації у національному інституті раку, зустрічатимуться із пацієнтами та їхніми батьками, аби зрозуміти потреби діток.

Приміщення має бути із великою кількістю вікон, там буде фізкультурний зал, зимовий сад, акваріуми. Щоб дітки після виснажливих процедур могли почуватися як на природі, адже на вулицю їх пускають не одразу.

Нагадаємо, в проекті "Танцюю для тебе" з трьох пар-фіналастів Катерина Кузнєцова-Марат Нудель, дядя Жора-Ірина Бочай і Олег Лісогор-Мар’яна Гординськаглядачі, шляхом смс-голосування, визначали найдостойнішу! В результаті переможцями проекту стали Катя Кузнєцова та Марат Нудель, котрі танцювали заради здійснення мрії онкохворих дітей. Рішення глядачів цілковито співпало з думкою членів журі, які ставили цій парі найвищі оцінки за їхні виступи на паркеті.


Відео"Танцюю для тебе" здійснює мрію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: