Телеканал 1+1 продюсує повнометражний фільм "Дом с башенкой"

Позавчора в Одесі розпочалися зйомки фільму "Дом с башенкой", режисера Єви Нейман.

Режисер Єва Нейман
Продюсером нової кінострічки став Олександр Ткаченко, генеральний директор Групи каналів "1+1". Раніше, в 2007 році, творча колаборація Нейман та Ткаченко вразила європейського глядача арт-хаус роботою "У реки" - фільм був успішно представлений на кількох Міжнародних кінофестивалях і отримав срібну нагороду у Лагові (Польща).

Сценарій картини "Дом с башенкой" написаний Євою за однойменним оповіданням Фрідріха Горенштейн. Фільм буде знято у чорно-білій гамі. За словами Єви Нейман, картина масштабна, складна, будуть використані спецефекти, тому над нею працює велика команда. У кінострічці знімуться: Альберт Філозов, Катерина Голубєва, Михайло Векслер, Віталій Лінецкий, Марія Поліцеймако. Дев'ятирічний одеський  хлопчик – Дмитро Кобєцкій грає головну роль. Виконавця головної ролі шукали досить довго та зрештою знайшли в одному з одеських інтернатів.

"Дом с башенкой" - це трагічна історія 8-ми річного хлопчика, яка сталася взимку 1944 року.  Хвору жінку з сином знімають з поїзда. Мати потрапляє до лікарні, де незабаром помирає.
Маленький хлопчик опиняється сам серед чужих людей. Його горе ніхто не помічає, все відбувається буденно, на швидкоруч, і нібито, нічого в світі не змінилося. Дитині доведеться подорослішати за один день і продовжити свій шлях одному. З вікна поїзда він в останній раз побачить станцію, назви якої не помітив, знає тільки, що на привокзальній площі стоїть старий будинок з башточкою, і що тут назавжди залишилася його мама.

Олександр Ткаченко відмітив: "Для 1+1 – це достатньо сміливий експеримент. Ми раді, що у нас є можливість екранізувати це оповідання та сподіваємося на його серйозну фестивальну історію. Безперечно, ми готові й надалі експериментувати у галузі повнометражного кіно. "Дом с башенкой" -  формат, від якого вже відвикли, але тут буде достатньо оригінальних та вражаючих ходів, як з точки зору зображення так і змісту".

Читайте також:

У січні на телеканалі "1+1" розпочнеться шоу "Сусідські війни"

Прем’єра "Шоу на 2 мільйони" - у січні на "1+1"

У шоу "Гламурні штучки та заучки" перемогла пара Інги та Олександра


Наступна публікація