Телеканал "1 +1" запрошує вас на презентацію нового проекту про подорожі

Телеканал "1 +1" запрошує  вас на презентацію нового проекту про подорожі

Автор проекту "Світ навиворіт" Дмитро Комаров

У вівторок, 7 грудня, о 19-00 в галереї Лавра (вул. Мазепи, 17), відбудеться презентація нового телепроекту каналу "1 +1" - "Світ навиворіт"

Кадри, які ви побачите виставці –  унікальні. Вони відзняті автором проекту "Світ навиворіт" Дмитром Комаровим. Дмитро побував у місцях, де не мандрують звичайні туристи: в країнах Південно-Східної Азії - Камбоджі і Мьянмі (Бірмі), і на своїх знімках він зобразив справжнє життя місцевого населення. 

Гості фотовиставки будуть першими, хто побачить  вражаючі фото в додаток з історіями про пригоди Дмитра в тій чи іншій країні. Крім того, у відвідувачів буде можливість вперше переглянути кадри з нової програми каналу "1+1" "Світ навиворіт".

Після дебютного показу в невимушеній атмосфері можна розглянути фото, пригоститися келихом шампанського та поспілкуватися з автором фотовиставки.

Ведучим церемонії урочистого відкриття буде Олексій Мочанов, а серед почесних гостей запрошені  відомі політики, телеведучі, актори та обличчя каналу "1 +1": Марічка Падалко, Андрій Доманський, Жан Новосельцев, Костянтин Андріюк, Катя Осадча та інші.

Дивіться "Світ навиворіт" на телеканалі "1+1" щосуботи о 10.00

Читайте також:

Телеканал "1+1" покаже "Світ навиворіт"

"1+1" розпочинає кастинг для проекту "Володар темряви"

Телеканал "2+2" змінить параметри супутникового мовлення


Повʼязані теми:

Наступна публікація