Телеканал "Кіно" розпочав мовлення в Запоріжжі та Харкові

Телеканал "Кіно" розширив мережу свого мовлення. Тепер культові зарубіжні серіали на кшталт "Загублених" та якісне кіно в ефірі каналу дивляться Запоріжжя та Харків.

Телеканал "Кіно" тепер транслюється і в Запоріжжі. Мовлення в Запоріжжі ведеться за підтримки локального партнера - телерадіокомпанії АТВ.

Телеканал "Кіно" - розважальний ефірно-кабельний канал, який почав мовлення 1 липня 2006 року. Канал входить до групи компаній "1+1". Цільова аудиторія 18-54. Середня частка перегляду каналу за аудиторією 18-54 у містах з населенням 50 тис+ у І півріччі 2009 року склала 0,90%, середній рейтинг 0,11. Мовлення ефірне, кабельне та супутникове.

В ефірі телеканалу "Кіно" - культові зарубіжні серіали "Секретні матеріали", "Загублені", "Міцний горішок Джейн", "Та, що говорить із привидами", "ДІНОТОПІЯ", найкращі анімаційні серіали виробництва студії "Нікелодеон" ("КітПес", "Гей, Арнольде"," Рен і Стімпі", "Злюки бобри"), а також багато якісного кіно.

У жовтні на телеканалі "Кіно" стартував культовий серіал "Загублені" (LOST). Це історія пасажирів авіалайнера, який зазнав аварії на тропічному острові, повному загадок і таємниць. 48 пасажирів дивом уникнули смерті. Шанси на те, що їх знайдуть, мізерні, а значить, щоби вижити в умовах дикої природи, героям, серед яких зовсім різні люди - потрібно сподіватися тільки на себе. Справа ускладнюється тим, що острів, схоже, приховує смертельно небезпечні таємниці, які героям належить розгадати.

Читайте також:

На каналі "Кіно" стартує культовий серіал "Загублені" (Lost)

"1+1" покаже другий сезон популярного серіалу "Теорія брехні" (Lie То Мe)

Міхалков не буде знімати Джолі у своєму кіно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: