Тема наступного ефіру шоу "Зірка+Зірка" - пісні з мультфільмів

Дата публікації
Перегляди
2251
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Тема наступного ефіру шоу "Зірка+Зірка" - пісні з мультфільмів

Учасники шоу "Зірка+Зірка" збираються згадати дитинство за допомогою пісень

У понеділок, 29 листопада у найзірковішому шоу шість вже відомих дуетів заспівають найулюбленіші композиції з дитинства.

Наступного понеділка глядачі каналу "1+1" зможуть повернутися у минуле і прослухати пісні, які так любили у дитинстві, та й ще у виконанні найзірковіших пар. Зірки, у свою чергу, будуть вражати не лише гарним співом, але й постановками.

Так, пара Ірини Білик та Сергія Звєрєва візмуться за втілення постановки на пісню Левеня і Черепахи з мультфільму "Я на сонечку лежу". Під час номеру зіркам вдастья не лише заспівати, а й "поговорити". Білик та Звєрєв з задоволення обговорять колег, журі і, навіть, зовнішній вигляд Наталії Могилевської.Проте, члени журі не будуть у захваті від такого виступу. Вєрка Сердючка назве перфоманс "милим, обкуреним номером", а Потап охарактеризує виступ як "дуже вульгарний".

Дует Руслани Писанки та Володимира Гришка викличе загальне схвалення. Володимир навіть заслужить відвертий коментар від Лайми Вайкуле, яка назве тенора "відв'язаним і сексуальним". Пара виконає "Собачий Блюз" і "A whole new world" із мультфільму "Аладдін".

Пара Сергія Писаренко та Гарика Кричевського отримає неоднозначні оцінки від журі шоу "Зірка+Зірка". Перша композиція єдиного чоловічого дуету на проекті – Пісня кота Леопольда – найбільше сподобається  Вєрці Сердючці. Співачка зізнається, "що якщо б вона була баяном, то номер би її порвав".

Разом з цим, друга пісня хлопців - "По секрету усьому світу" - буде відверто провальною. Лайма Вайкуле пожаліє Кричевського та Писаренко, поставивши їм вищий бал, чим викличе обурення Вєрки Сердючки, яка зазначить, що такими методами, журі тільки розпестить учасників,і не стимулюватиме їх на подальшу роботу і розвиток. Писаренко не залишитиметься нічого іншого, як заявити, що він готовий поцілувати Звєрєва, якщо Ліхута поставить "десятку".

Яскравим та оригінальним виявиться також номер пари Цимбалюк-Буйнов. Вони виконають пісню Чебурашки і крокодила Гени, а також композицію з мультфільму "Бременські музиканти".

Ще більше інформації про шоу "Зірка+Зірка", а також фото та відео виступів шукайте на офіційному сайті проекту http://zirka.1plus1.ua/

Дивіться наступного понеділка шоу "Зірка+Зірка" о 20.10 на каналі "1+1"

Читайте також:

Дмитро Дюжев стане спеціальним гостем шоу "Зірка+Зірка"

Харчишин впав зі сцени, а Будіна мало не підпалила знімальний майданчик

Даша Астаф’єва: я постійно плачу, бо я жива людина

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2251
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація