Тіна Кароль повертається до Юри Горбунова у "Танцюю для тебе"

Наступний, третій за рахунком, ефір "Танцюю для тебе" на телеканалі "1+1" стане справжнім випробуванням для всіх пар.

Тіна Кароль повертається до Юри Горбунова у "Танцюю для тебе"
Цього разу їм відмовлено у циркових, світлових, бутафорських спецефектах і допомозі балету. Журі проекту хоче бачити на паркеті саме пари. Пари, які виконують стандарт - вальс і квік-степ. От коли стане зрозуміло, хто чого вартий і хто чого встиг навчитися.

Складніше за всіх, природно, дуелянтам: Анастасії Приходько з Кирилом Радостевим і Лідії Таран з Олександром Охріменком. Адже на цьому ефірі комусь із них доведеться піти з паркету. Заради того, щоб залишитися у "Танцюю для тебе" і продовжити боротьбу за ввірену їм дитячу мрію, дуелянти весь тиждень тренувалися, не покладаючи рук та ніг.

Настя Приходько вирішила влаштувати на паркеті справжній Бал Сатани. Їхній з Кирилом номер буде побудований на подіях усім відомого роману Булгакова "Майстер і Маргарита". До речі, цей твір - один з найулюбленіших у Насті.

Лідія Таран, навпаки, вирішила згадати дитинство. Ведуча "Сніданку з 1+1" та ігрового шоу "Я люблю Україну" вирушить на пошуки ні багато, ні мало ... золотого ключика. Їхні з Олександром Охріменком постановки завжди відрізняються запалом, веселощами і деякої безтурботністю. Ось і цього разу пара взяла за основу танцю інший, не менш відомий твір Толстого - "Пригоди Буратіно".

Свою танцювальну долю цього разу пари довірять двом новим членам журі. Одна з них відома як напарниця Юри Горбунова у "Танцях з зірками" - Тіна Кароль. Співачка не тільки спробує себе у новому амплуа, вона приготувала всім глядачам "1+1" та учасникам проекту свою нову пісню, прем'єра якої відбудеться в прямому ефірі "Танцюю для тебе".

Другий член журі відомий як справжній професіонал у танцювальній майстерності, неупереджений суддя і художній керівник Севастопольського Театру танцю - Вадим Єлізаров. Так що учасникам доведеться показати всю свою техніку, щоби заслужити у Єлізарова високу оцінку!


Слідкуйте за прямим ефіром "Танцюю для тебе" у суботу, 10 жовтня, о 20:00 на телеканалі "1+1".

Читайте також:

Анастасія Приходько: "Молю Бога, щоб народився хлопчик"

На "1+1" стартував проект "Танцюю для тебе-3"

Валерій Харчишин в дитинстві танцював брейк перед дзеркалом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: