ТСН готує спецпроект "Тіло - в діло"

25 січня у "Телевізійній службі новин" стартує спецпроект "Тіло - в діло", присвячений проблемі проституції .

Спецпроект ТСН висвітлює проблему проституції в Україні. У 8-ми серіях проекту будуть розглянуті такі теми: як українські дівчата приходять до проституції і хто їх вербує; чому наші співвітчизниці погоджуються на роль секс-рабинь і чи легко їм повернутися до звичайного життя; чи потрібна нашій країні легалізація проституції, і багато інших .

Над проектом працювали журналісти ТСН Ірина Маркевич та Ігор Бондаренко.

"Сьогодні у зв'язку з кризою багато українок обрали для себе саме такий спосіб заробітку, - каже Ірина Маркевич. - Причини у всіх різні. А ось вихід один - за одностайною думкою лікарів, за 5 років такої експлуатації жіночого організму повністю знищуються його дітородні функції. У 35-40 років повії виглядають жахливо, старше за свій вік. До 50-ти не доживає майже ніхто. І вибратися з цього конвеєра практично неможливо".

"Багато дівчат розуміють, що проституція - це шлях до саморуйнування. Але все одно продовжують шукати красивого життя та легких грошей, - коментує Ігор Бондаренко. - Гадаю, нічого принципово нового ми не розповімо. Але якщо після перегляду серіалу "Тіло - в діло" хоч одна дівчина зупиниться і не зробить крок у життя, повернення з якого немає, це буде для нас справжньою перемогою".

Дивіться новий проект ТСН "Тіло - в діло" з 25 січня в рамках основного випуску новин на "1+1" о 19:30.

Читайте також:

"1+1" запускає ток-шоу "Справжні лікарі"

СМЕ домовилась про продаж 100% телеканалів Студія 1+1 та Кіно Ігорю Коломойському

Канал "1+1" шукає "Суперзірку" у Дніпропетровську

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: