Творці "Соціальної мережі" знімуть кіно про астронавта-злодія

Творці "Соціальної мережі" знімуть кіно про астронавта-злодія

Кадр з фільму "Соціальна мережа"

Незабаром розпочнеться екранізація нової книги Бена Мезріча "Секс на Місяці: Дивовижна історія, що стоїть за найзухвалішим пограбуванням в історії".

Продюсери Скотт Рудін, Майкл Де Лука і Дена Брунетті, що працювали над "Соціальною мережею", почнуть екранізацію нової книги Бена Мезріча "Секс на Місяці: Дивовижна історія, що стоїть за найзухвалішим пограбуванням в історії" (Sex on the Moon: The Amazing Story Behind the Most Audacious Heist in History).

У новій книзі розповідається історія астронавта NASA, який, щоб вразити свою подругу, вирішує вкрасти шматок місячної породи. Примітно, що в основу сценарію "Соціальної мережі", написаного Аароном Соркіном, лягла інша книга Бена Мезріча "Мільярдери мимоволі: Альтернативна історія створення Facebook" (The Accidental Billionaires: The Founding Of Facebook, A Tale of Sex, Money, Genius, and Betrayal ). Крім цього, ще одна книга Мезріча стала першоджерелом для написання сценарію до фільму "Двадцять одне".

"Соціальна мережа" Девіда Фінчера при бюджеті 40 мільйонів заробила в міжнародному прокаті понад 200 мільйонів доларів. Фільм розповідає про створення Марком Цукербергом соціальної мережі Facebook і пов'язаних з цим скандалах. Картина була позитивно сприйнята критиками.

Читайте також:

Тріумфатором кінопремії "Золотий глобус" стала "Соціальна мережа"

"Соціальна мережа" стала фільмом року

Кінокритики визнали "Соціальну мережу" найкращим фільмом року

Повʼязані теми:

Наступна публікація