У фіналі "Танцюю для тебе" будуть два Олександри

У фіналі танцювального змагання точно будуть дві пари хореографа Дмитра Дікусара – Олександр Нікітін-Катерина Тришина і Ганна Безсонова-Олександр Лещенко. Третя пара фіналістів визначиться у цю суботу, 14 листопада.

Танцюю для тебе
Танго Лідії Таран під мультяшний хіт "Хмари" стало прощальним
За результатами минулої суботи стали точно відомі імена двох фіналістів проекту "Танцюю для тебе". Це підопічні Дмитра Дікусара Олександр Нікітін-Катерина Тришина і Ганна Безсонова-Олександр Лещенко, які жодного разу не виходили на дуель і стабільно займали лідерські позиції від ефіру до ефіру.

Пара Олени Шоптенко - Лідія Таран та Олександр Охріменко - програла дуель і їхнє танго під мультяшний хіт "Хмари" стало прощальним. Більшість глядачів "1+1" (65,5%) віддали свої голоси за "телепузиків" Фагота та Євгенію Колісниченко. Правда, це не врятувало Фагота і Женю від нової дуелі. За результатами оцінок журі, у наступну суботу, 14 листопада, вони знову вийдуть проти пари Шоптенко - Руслана Гончарова і Тетяни Токар.

Прикметно, що для Руслана майбутня дуель стане п'ятою (!) за рахунком, для Фагота - другою. Але дуелянти не переживають із цього приводу. Обидві пари зізналися, що працюють винятково для глядача.

"Від дуелі до дуелі у нас з Танею вже виробилась якась впевненість, - зізнається Руслан Гончаров. - Для нас важливіше знати, як до нашої парі ставляться глядачі. Вони (глядачі) - наш талісман у цьому проекті. Ми шалено вдячні за їхню підтримку і смс-ки, які вони за нас відправляють. Тільки завдяки їм ми досі тримаємося у проекті. Неважливо, чим закінчиться ця дуель. Ми в будь-якому випадку будемо спілкуватися з Левом і стежити за його майбутнім. Дізнаватися, як справи, як він розвивається. Мені буде дуже шкода, якщо на Лева не звернуть увагу уряд чи спонсори. Така талановита дитина - рідкісний екземпляр у наш час".

"Ми не ставимо завдання показати мега-технічну сторону в танці, - коментує Фагот. - Це неможливо зробити за тиждень. Ми показуємо, як люди, повні "дрова" в танцях, які ніколи ними не займалися, за 3-4 дні чогось навчилися. Так, в нашому шоу є журі. Але воно є винятково для шоу. Головне - це сподобатися глядачеві і зарядити його позитивом. Якщо глядачі отримають задоволення і заряджатимуться позитивом від нашого танцю, то можливо, вони захочуть зарядити позитивом і нас з Женею. У вигляді смс-ок!.. А Ромчик хай не хвилюється, усе буде добре. Мрії обов’язково здійснюються, якщо вони справжні!"

На думку одного з членів журі, Вероніки Григорович, з точки зору техніки шанси в обох пар-дуелянтів однакові.

"Обидві пари гарні, яскраві та емоційні, - каже Вероніка. - Безумовно, в цьому їхній плюс. Проблема цих двох пар - нестабільність і дуже велика різниця в рівнях між номерами: то дуже гарні, яскраві, сильні, то відверто слабкі. Тому мені, наприклад, дуже важко наперед сказати, хто з них виграє. Все залежить від того, що вони будуть танцювати завтра. Яка пара правильно поміркує в цьому напрямку і обере найкращий зі своїх номерів, у якому вони не виглядають кострубато, у тої пари і буде більше шансів на перемогу..."

Слідкуйте за прямим ефіром "Танцюю для тебе" у суботу, 14 листопада, о 20:00 на телеканалі "1+1".

Читайте також:

У "Танцюю для тебе" будуть кінні бої і все горітиме синім полум’ям

Шоптенко танцювала з Дікусаром, а Посипайко на це дивився

Подруга Маргоші Олена Перова судитиме "Танцюю для тебе"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: