У Кахи Каладзе народився син

Футболіст, захисник збірної італійського клубу "Мілан" Каха Каладзе став татом.

У капітана футбольної збірної Грузії і захисника італійського клубу "Мілан" Кахи Каладзе народився син. Вага новонародженого - 3,8 кг.

Дитину назвали Леваном - на честь молодшого брата Кахи Каладзе, якого у 21-річному віці в травні 2001 року викрали злочинці в Тбілісі з метою отримання викупу і через декілька тижнів вбили на околиці міста.

"Ні Каха, ні його батьки не просили мене назвати нашого сина ім'ям Леван, я сама так вирішила, знаючи про те, як багато для Кахи означав його брат", — сказала Анукі, дружина Кахи.

Анукі 19 років. У 2007 році вона стала переможницею грузинського конкурсу "Фотомодель-2007", потім перемогла у відбірковому конкурсі міжнародного модельного агентства "Еліт" у Грузії і отримала право працювати в міланському відділенні "Еліт". У Мілані вона познайомилася з Кахою і в 2008 році вони одружилися.

Каха останніми роками паралельно з футболом займається бізнесом, володіє одним з престижних ресторанів у Мілані, має багатоповерховий готель на курорті Кобулеті (Грузія), володіє журналом мод і готелем у Києві. У травні 2008 року він заснував компанію "Кала-капітал", яка займається будівництвом, відкрив у Тбілісі комерційний банк "Прогрес банк".

Читайте також:

Каха Каладзе одружився

Каха Каладзе підтвердив, що Lamborghini – його, а за кермом був син судді

Мати дітей Джексона відмовилась від батьківських прав заради грошей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: