У конкурсі "Міс 1+1" визначилася шоста фіналістка

За результатами голосування користувачів впродовж вівторка, 15 вересня, у фінал "Міс 1+1" вийшла дівчина з Луцька.

Оксана Ляшук
ТСН.ua
Шоста фіналістка конкурсу "Міс 1+1" Оксана Ляшук
Визначилась шоста фіналістка конкурсу "Міс 1+1" Оксана Ляшук. За підсумками голосування 15 вересня перемогла 18-річна дівчина із Луцька. Вона набрала за день 763 голоси і потрапляє у фінал, де 90 дівчат претендуватимуть на головний приз конкурсу і титул "Міс 1+1".

Також, за результатами голосування лідером залишається – Аліса Гриценко, яка набрала 2669 голосів відвідувачів. На цю хвилину вона так і не поступається іншим учасницям на сайті miss.1plus1.ua.

Нагадаємо, у фінал вийшли ще п'ять дівчат: Аліса Гриценко, Тетяна Костенко, Тетяна Панасенко, Наталя Загрійчук, Тетяна Кобзанцева.

Учасниці, які не перемогли упродовж дня, можуть стати лідерами будь-якого наступного дня, незалежно від того, коли вони завантажили фото. Фіналістки конкурсу визначаються щодня - за результатами добового голосування користувачів.

Наймасштабніший в Інтернеті конкурс "Міс 1+1" стартував у четвер, 10 вересня. Учасниць чекають численні подарунки, зокрема, і 2-річний контракт із провідним модельним агентством.

Ознайомитися з правилами конкурсу, зареєструватися для участі або проголосувати за учасницю вже можна на сайті miss.1plus1.ua.

Читайте також:

У конкурсі "Міс 1+1" визначилася четверта фіналістка

Визначено першу трійку фіналісток конкурсу "Міс 1+1"

Визначилася друга фіналістка конкурсу "Міс 1+1"
 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: