У конкурсі "Міс 1+1" визначилася восьма фіналістка

За результатами голосування користувачів впродовж четверга, 17 вересня, у фінал "Міс 1+1" вийшла киянка.

Ольга К.
ТСН.ua
Восьма фіналістка конкурсу "Міс 1+1" Ольга К.
Визначилась восьма фіналістка конкурсу "Міс 1+1" Ольга К. За підсумками голосування 17 вересня перемогла 23-річна дівчина із Києва. Вона набрала за день 1225 голосів і потрапляє у фінал, де 90 дівчат претендуватимуть на головний приз конкурсу і титул "Міс 1+1".

Також, за результатами голосування лідером залишається – Аліса Гриценко, яка набрала 3051 голос відвідувачів. На цю хвилину вона так і не поступається іншим учасницям на сайті miss.1plus1.ua.

Нагадаємо, у фінал вийшли ще сім дівчат: Аліса Гриценко, Тетяна Костенко, Тетяна Панасенко, Наталя Загрійчук, Тетяна Кобзанцева, Оскана Ляшук та Яна Букрет.

Учасниці, які не перемогли упродовж дня, можуть стати лідерами будь-якого наступного дня, незалежно від того, коли вони завантажили фото. Фіналістки конкурсу визначаються щодня - за результатами добового голосування користувачів.

Наймасштабніший в Інтернеті конкурс "Міс 1+1" стартував у четвер, 10 вересня. Учасниць чекають численні подарунки, зокрема, і 2-річний контракт із провідним модельним агентством.

Ознайомитися з правилами конкурсу, зареєструватися для участі або проголосувати за учасницю вже можна на сайті miss.1plus1.ua.

Читайте також:

У конкурсі "Міс 1+1" визначилася сьома фіналістка

У конкурсі "Міс 1+1" визначилася шоста фіналістка

У конкурсі "Міс 1+1" визначилася четверта фіналістка

Визначено першу трійку фіналісток конкурсу "Міс 1+1"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: