У матері Джексона хочуть забрати право опіки над дітьми

Матір Майкла Джексона, яка опікується дітьми сина після його смерті, може втратити право опікунства над ними. Її стан здоров'я нестабільний.

Прощання з Майклом Джексоном
AFP
Діти Майкла
 Неповнолітні діти поп-короля Майкла Джексона 12-річний Прінс, 11-річна Періс і 7-річний Бланкет можуть залишитися без піклування бабусі.

79-річна Кетрін Джексон лягла в лікарню на кілька тижнів з проблемами серця. В цей час місцева опіка заявила, що діти не можуть так довго залишатися без опікуна.

Крім того, літня мати Джексона оберігає не тільки дітей сина, але і п'ятьох дітей братів Міхаеля Ранді та Джермана Джексона. Керівництво органів опіки заявило, що немолода жінка не може впоратися з вісьмома дітьми.

Матір'ю всіх п'ятьох дітей вважається Алеяндра Оасіс, яка по сьогоднішній день живе на ранчо Джексонів разом з дітьми.

"Вісім дітей під одним дахом - занадто багато, - розповів друг сім'ї. - Органи опіки вважають, що оскільки дітей дуже багато, то немає належної уваги саме дітям Джексона. Вони просили Кетрін, щоб діти Алеяндри з'їхали з ранчо".

Органи опіки вже давно стежать за кланом Джексонів. Так, зовсім нещодавно13-річний Джафар, син Джермана Джексона, замовив по Інтернету небезпечний електрошок, яким потім погрожував своєму молодшому кузину Бланкету, синові Майкла Джексона. Тільки завдяки службі безпеки нещасний випадок вдалося запобігти.

Читайте також:

Лікар Джексона просить дозволити йому працювати

Тілоохоронці Джексона розповіли про його особисте життя

ФБР оприлюднило секретні документи про життя Джексона

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: