У матері Джексона хочуть забрати право опіки над дітьми

Матір Майкла Джексона, яка опікується дітьми сина після його смерті, може втратити право опікунства над ними. Її стан здоров'я нестабільний.

Діти Майкла / Фото: AFP
 Неповнолітні діти поп-короля Майкла Джексона 12-річний Прінс, 11-річна Періс і 7-річний Бланкет можуть залишитися без піклування бабусі.

79-річна Кетрін Джексон лягла в лікарню на кілька тижнів з проблемами серця. В цей час місцева опіка заявила, що діти не можуть так довго залишатися без опікуна.

Крім того, літня мати Джексона оберігає не тільки дітей сина, але і п'ятьох дітей братів Міхаеля Ранді та Джермана Джексона. Керівництво органів опіки заявило, що немолода жінка не може впоратися з вісьмома дітьми.

Матір'ю всіх п'ятьох дітей вважається Алеяндра Оасіс, яка по сьогоднішній день живе на ранчо Джексонів разом з дітьми.

"Вісім дітей під одним дахом - занадто багато, - розповів друг сім'ї. - Органи опіки вважають, що оскільки дітей дуже багато, то немає належної уваги саме дітям Джексона. Вони просили Кетрін, щоб діти Алеяндри з'їхали з ранчо".

Органи опіки вже давно стежать за кланом Джексонів. Так, зовсім нещодавно13-річний Джафар, син Джермана Джексона, замовив по Інтернету небезпечний електрошок, яким потім погрожував своєму молодшому кузину Бланкету, синові Майкла Джексона. Тільки завдяки службі безпеки нещасний випадок вдалося запобігти.

Читайте також:

Лікар Джексона просить дозволити йому працювати

Тілоохоронці Джексона розповіли про його особисте життя

ФБР оприлюднило секретні документи про життя Джексона

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація