У Міжнародний Жіночий День в шоу "Міняю жінку" - обмін і мам, і тат

У Міжнародний Жіночий День в шоу "Міняю жінку" - обмін і мам, і тат

Шоу "Міняю жінку" вже рік.

Популярне реаліті-шоу святкує свій перший День народження.

Шоу "Міняю жінку" вже рік в українському ефірі! І свій День народження програма відсвяткувала нестандартно - у Міжнародний Жіночий День поміняли і мам, і тат. У Чернівці, до мами Марічки Романової, приїде мама Алла Попович із шахтарського містечка Антрацит. А в Антрациті під одним дахом зберуться двоє татусів - Андрій та Володимир.

От коли стане відомо - чи зможуть чоловіки прожити без жінок, а жінки - без чоловіків. Цікаво, що навіть герої не знали про нестандартний обмін. Проте, перша шокова реакція пройшла швидко – батьки майже відразу знайшли спільну мову і чудово провели час.

Як кажуть автори, програма вийшла дуже смішною та веселою. Татам, правда, довелося постійно "лазити" за допомогою до інтернету, щоб дізнатися, як готувати ту чи іншу страву або щоб подивитися, як зробити "дульку" дитині на танці. Але й без більярду та лазні не обійшлося. Більш того, Андрій Романов, як театральний режисер, навіть у шахтарському містечку організував театральну виставу в приміщенні кінотеатру.

Мами теж швидко знайшли спільну мову - легко і просто справлялися з домашніми клопотами. А на третій день, під час традиційної зміни правил, вирішили стати татами - тобто, нічого не робити і добре розважитися.

Як підсумувала продюсер Оксана Кучерова після зйомок програми: "Чоловіки без жінок - нікуди, та й жінкам без чоловіків ... витримати - можна, але складно".

Дивіться святковий випуск "Міняю жінку-3" в ефірі 8 березня, о 20.10, на телеканалі "1+1".

Читайте також:

Група "1+1" розробила новий унікальний софт для рекламодавців

ТЕТ завойовує інтернет-простір

Телеканал "1+1" отримав 4 "Телезірки"

Повʼязані теми:

Наступна публікація