У Нью-Йорку визначений найкращий бармен Stella Artois 2009!

29 жовтня у Нью-Йорку визначили найкращого бармена Stella Artois 2009. У конкурсі взяв участь українець Василь Товтин.

У Нью-Йорку визначений найкращий бармен Stella Artois 2009!

Незвичайна подія сталася 29 жовтня 2009 року в Нью-Йоркській публічній бібліотеці на 5-й Авеню. Тут найкращі бармени з 26 країн світу боролися за звання найкращого на XIII фіналі одного з найпрестижніших змагань серед барменів - Міжнародного конкурсу барменів Stella Artois.

Завданням конкурсантів стало виконання складного ритуалу - 9 "золотих правил" Stella Artois, причому наливали вони одночасно два бокали. Причому зробити це потрібно було невимушено, артистично і сподобається суворому журі.

Переможцем конкурсу, який завоював звання Stella Artois World Draught Master, стала Евріл Максвелл з Нової Зеландії. Нагородою переможниці став унікальний кубок, створений нью-йоркським дизайнером Тімом Гамільтоном, володарем щорічної нагороди Swarovski CFDA Menswear, а також грошовий приз. Також Евріл Максвелл, ставши послом пива Stella Artois, у найближчі місяці відвідає понад 20 країн світу, ділячись секретами досконалого наливу і подачі Stella Artois з місцевими барменами.

У конкурсі брав участь і українець Василь Товтин. Цього разу удача не посміхнулася українському бармену, але цінний досвід участі в найбільшому міжнародному змаганні допоможе при підготовці нашого учасника в наступному році.

Але що ж це за 9 "золотих правил", і для чого вони потрібні? Спочатку бармен повинен вимити і охолодити келих. При наливі келих слід тримати під кутом 45 градусів, а потім - вирівняти і плавно опустити. Перші пінні краплі необхідно пролити повз келих, а кран не повинен торкатися ні келиха, ні пива! Завершуючи налив, бармен повинен прибрати келих вбік, щоб у нього не потрапили останні краплі. Виступаючу піну необхідно відсікти ножем, а зовнішню поверхню келиха - прополоскати холодною водою. І, нарешті, подати келих на підставці, надягнувши спеціальний краплевловлювач. Якщо все виконано правильно, вийде ідеальний келих Stella Artois з температурою 4-6 ° С і 3-сантиметровою пивною шапкою.

Мета дотримання ритуалу полягає в тому, щоб ідеально налитий і поданий келих пива дозволив цінителю повністю відчути усі відтінки смаку відмінного пива преміум класу Stella Artois!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: