У програмі "Без мандата" зустрінуться два молодих політика

Дата публікації
Перегляди
2730
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У програмі "Без мандата" зустрінуться два молодих політика

Молоді чиновники вивчатимуть життя звичайних українських сімей

Сьогодні глядачі програми "Без мандата" матимуть змогу подивитися на те,як дипломати вивчали життя звичайних українських сімей.

Їхні імена мало що скажуть українцям, але у себе в регіонах вони вважаються успішними і "просунутими" молодими фахівцями нової формації. Одесит Олексій Гончаренко поїде до Львова, а іванофранківець Юрій Соловей – до Луганської області, місто Красний Луч.

Гончаренко відправиться до родини незрячих. Його "нова" сім'я - інтелігентні люди, які живуть в гуртожитку для незрячих і мають безліч проблем. Олексій тримався мужньо, на другий день він навіть зважився на експеримент - провести цілий день в пов'язці на очах, і таким чином зрозуміти, що відчувають сліпі люди. Ще йому вдалося полагодити світлофор (зі звуковим ефектом) та навчитися читати за системою Брайля. Не обійшлось і без розваг – родина і депутат заспівали разом.

Другий учасник проекту - Юрій Соловей - амбітний політик з Івано-Франківська. Юрій відправився до міста Красний Луч, до шахтарської родини. Політик навіть ризикнув спустися у шахту. І якщо в минулих епізодах політики давали майстер-класи народу, то на це й разцьому шахтарі з Красного Луча вчили "західників" вантажити вугілля.

Дивіться "Без мандата" цієї п'ятниці, 10 грудня, о 20:00 на каналі "1+1".

Попередні випуски шоу "Без мандата" на офіційному сайті проекту

Читайте також:

Юлія Балаєва перемогла на шоу "Від пацанки до панянки"

У 2011 році канали групи "1+1" продаватимуться за загальнонаціональною панеллю

"1+1" розпочинає кастинг для проекту "Володар темряви"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2730
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація