У січні на телеканалі "1+1" розпочнеться шоу "Сусідські війни"

У січні на телеканалі "1+1" розпочнеться шоу "Сусідські війни"

Ведучі програми "Сусідські війни"

Ведучими нового шоу стали - Руслана Писанка та Володимир Гузар.

Суть нового проекту полягає у вирішенні тривалого протистояння сусідів: по сходах, стоянці, будинку або паркувальній стоянці. Приводів для сусідських війн маса: неправильно встановлений паркан, гучна музика вечорами, тривалий ремонт, домашні тварини .Але в процесі пошуку миру ведучі можуть дізнатися про більш глибокі - істинні - причини ворожнечі: ревнощі, заздрість, застарілі образи. Тільки усунувши їх, виходить побудувати мир між сусідами.

"Сусіди є у всіх. Життя поруч з ними у багатьох нагадує військові дії, що виснажують обидві сторони конфлікту, - пояснює продюсер проекту Олена Кошиль. - Наше завдання - переконати глядача, що не варто сусідськими розбратами отруювати життя. Проблеми можна вирішити! І їх рішення - це не диво. Є механізм, здатний усунути конфлікт. Цей механізм і демонструють і глядачам, і самим сусідам ведучі.
Завдання ведучих - знайти шляхи примирення ворожнечі між сусідами. Для цього Руслана Писанка та Володимир Гузар виїжджають на місце конфлікту і розбирають до дрібниць всю історію "війни". Їдуть ведучі лише тоді, коли переконуються, що обидві сторони готові до примирення".

"Наші ведучі - люди з величезним життєвим досвідом і мудрістю, - продовжує Олена Кошиль. - Руслана та Володимир - люди, які вміють вирішувати проблеми. Тому вони в нашому проекті".

"Сусідські війни" в ефірі "1+1" у січні 2011 року.

Читайте також:

Прем’єра "Шоу на 2 мільйони" - у січні на "1+1"

Не проґав новорічний ефір шоу "Зірка+Зірка" 1 січня!

Зустрічай Новий рік з каналом "1+1"!

Повʼязані теми:

Наступна публікація