У США відбудеться виставка, присвячена зайцеві Playboy

Знаменитому зайцеві Playboy виповнюэться 50 років. Святкуватимуть подію відкриттям виставки під назвою Playboy Redux.

На честь 50-річчя журналу Playboy в США відбудеться художня виставка, присвячена символу видання - знаменитому зайцеві.

Виставка під назвою Playboy Redux: Contemporary Artists Interpret the Iconic Playboy Bunny (Плейбой повертається: сучасні художники інтерпретують іконічного зайчика) відбудеться в музеї Енді Ворхола в Піттсбурзі, штат Пенсільванія.

Одним із центральних експонатів стане ворхолівська робота Playboy Bunny (1985). Крім Ворхола, на ній будуть представлені картини, графіка, скульптури і відеоінсталяції, які 20 художників створили на прохання журналу до його ювілею.

Виставка працюватиме з 27 березня по 19 червня. Її відкриття відбудеться в стилі традиційних вечірок Плейбоя.

Тим часом, як повідомлялося раніше, за останні кілька років Playboy Enterprises зазнає збитків. У IV кварталі 2009 року видавцеві Playboy вдалося скоротити втрати втричі - збитки Playboy Enterprises у жовтні-грудні минулого року склали 27,8 млн доларів.

На тиражі і прибутковість журналу вже давно впливає велика кількість еротики в інтернеті, а з початком економічної кризи до цього додалося падіння рекламного ринку. У результаті в минулому році Playboy почав випускати здвоєні номери - по одному на два місяці.

Щоб покращити фінансовий стан, Playboy Enterprises має намір удвічі скоротити штат і зробити ставку на розвиток нічних клубів і казино під власним брендом. 

Читайте також:

У Маямі пройшла щорічна Playboy's Super Saturday Night Party

На обкладинці Playboy - 60-річна модель без фотошопа

Маша Маліновська оголилась для Playboy

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: