У "Танцюю для тебе" будуть кінні бої і все горітиме синім полум’ям

Відому в народі фразу "Чим далі у казку, тим страшніше" пари, що залишилися у "Танцюю для тебе", можуть перефразувати на "Чим ближче до фіналу, тим важче".

У
Дуелянти цієї суботи - Лідія Таран та Фагот
Учасникам "Танцюю для тебе" стає дедалі важче. І не тільки тому, що на паркеті залишаються лише сильні танцюристи. Режисери найяскравішого шоу "1+1" не дають парам розслабитися ні на хвилину і ... ускладнюють програму вдвічі. Із цієї суботи, 7 листопада, і до самого фіналу учасники будуть показувати вже по два танці. Зараз вони готують пристрасне танго і енергійний r'n'b.

Пари запам'ятали слова члена журі Амадора Лопеса: "Плакати змусити легко. Найважче - сміятися. Час уже змінити образ". І вирішили змінюватися і веселити. Деякі сприйняли буквально і тепер їх складно буде упізнати в образі ... хатніх меблів. Так-так, саме таку роль приміряє на себе одна з пар. Але не думайте, що ця пара буде весь танець стояти на місці!

"Стріляні горобці" дуельних протистоянь - Руслан Гончаров і Тетяна Токар - настільки увійшли в образ, що те, що відбувається між ними на паркеті, буде схоже на чорний гумор. Або на кошмари голлівудських фільмів. Ще б пак - Руслан стане грізним Дракулою. Але чи погодиться на роль жертви гаряча Таня - це питання!

Шоу "Танцюю для тебе" дивляться і діти, а значить, їх теж треба розвеселити. Саме тому дехто з танцюристів перевтілиться в забавних Телепузиків - улюблених мультяшних героїв малечі. Крім того на паркеті проходитимуть "кінські бої" і дещо "горітиме синім полум'ям". А відкриє все це розвеселе дійство уже знайомий глядачам балет "Форсайт", художній керівник якого - партнер Ані Безсонової Олександр Лещенко.

Дуелянти цієї суботи - Лідія Таран-Олександр Охріменко та Фагот-Євгенія Колісниченко - будуть боротися за ... танець чоловіка Лідії – Андрія Доманського. Як зізналася Лідія, Андрій, щойно дізнався, що вона потрапила на дуель, відреагував із гумором: "Якщо переможе Фагот, я сам з ним станцюю!" Фагот із відповіддю не розгубився: "Я не проти, але чоловіча партія - моя!"

Треба очікувати, що для дуелянтів режисери шоу підготували такі ж веселі сюрпризи. Принаймні, креативний продюсер шоу "Танцюю для тебе" Жанна Бадоєва обіцяє неймовірні сюрпризи:

"Ми таке вигадали для Ліди і Фагота, що тепер самі з нетерпінням чекаємо - яка у них буде реакція на наші подарунки? - сміється Жанна. - У самої серце здригається, коли думаю про них".

Нагадаємо, що Лідія і Олександр танцюють заради мрії 11-річної Вікторії Вечірко з Херсонської області, яка не хоче, щоб закрили стацій юних техніків. Для пари це буде третій дуель на паркеті "Танцюю для тебе".

Фагот і Євгенія танцюють заради 12-річного талановитого флейтиста з Одеси Роми Геро. Дуель для цієї пари - дебют.


Слідкуйте за прямим ефіром "Танцюю для тебе" у суботу, 7 листопада, о 20:00 на телеканалі "1+1" (повтор - у неділю, 8 листопада).

Читайте також:

Аліна Гросу покинула проект "Танцюю для тебе"

Олена Шоптенко залишиться без пари у "Танцюю для тебе"

Тіна Кароль повертається до Юри Горбунова у "Танцюю для тебе"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: