Український фільм "Глухота" побореться за "Золотого ведмедя" Берлінале

11-хвилинний фільм "Глухота" режисера Мирослава Слабошпицького відібрали до конкурсної програми "Берлінале".

Український фільм "Глухота" боротиметься за Золотого ведмедя в офіційній конкурсній програмі Міжнародного кінофестивалю в Берліні.11-хвилинний фільм "Глухота" режисера Мирослава Слабошпицького з циклу "Мудаки: Арабески" відібраний до конкурсної програми короткометражного кіно Берлінале.

Фільм "Глухота" - соціальна драма про один епізод з життя вихованців інтернату для глухонімих.

Мирослав Слабошпицький - випускник факультету режисури Університету кіно та телебачення імені Карпенка-Карого, автор чотирьох короткометражних стрічок, працював на кіностудіях імені Довженка і Ленфільм.

"Мудаки: Арабески" - безбюджетний короткометражний альманах амбітних українських режисерів. Проект виник як виклик ідейному застою в українському кіновиробництві. Головні принципи провокаційного кіноруху - знімати тут, зараз і про звичайних людей.

60-й Берлінський кінофестиваль відбудеться з 11 по 21 лютого 2010 року. До конкурсної програми увійшли 25 фільмів з 15 країн. Журі очолить легендарний німецький кінорежисер Вернер Герцог.

У 2009 році Золотого ведмедя в номінації для короткометражних фільмів отримав ірландський режисер Девід О'рейлі за фільм Будь ласка, скажи що-небудь.

Читайте також:

Топ-10 найкращих фільмів 2009 року

"Аватар" продовжує лідирувати в американському прокаті

Члени Кіноакадемії приступили до відбору претендентів на "Оскар"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: